Çaybaşı, Akhisar Esnaf Odalarına Adaylığını Açıkladı

İbrahim Çaybaşı ve ekibi 18 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan Akhisar Esnaf Sanatkarlar Odası genel kurul seçimlerine başkan adaylığını açıkladı.

Çaybaşı, Akhisar Esnaf Odalarına Adaylığını Açıkladı

İbrahim Çaybaşı ve ekibi 18 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan Akhisar Esnaf Sanatkarlar Odası genel kurul seçimlerine başkan adaylığını açıkladı. Sevgi Çocukları Down Cafe'yi ziyaret eden İbrahim Çaybaşı ve yönetim kurulu üyeleri  Zekeriya Güneş (Kasap), Hasibe Dalçam (Matbaacı), Cemail Güler (Kundura Tamiri),  Barış Talay (Fırıncı) , İrfan Balat (Matbaacı), Hasan Hüseyin Demirtaş (Oto Lastik) denetim kurulu, Eda Molla (Hediyelik Eşya), Selçuk Osmancıklı (Fırıncı) Birtan Güdetaş ile birlikte Down Cafe'de adaylığını açıkladı.

Down Cafe'de Akhisar Esnaf Sanatkarlar Odasına başkan adaylığını açıklayan İbrahim Çaybaşı şunları söyledi. Çaybaşı ;" Sayın Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimiz, değerli misafirlerimiz ve kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz. Bu gün burada 18 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan Akhisar Esnaf Sanatkarlar Odası kongresi için ben ve ekip arkadaşlarım ile adaylığımızı açıklamak üzere toplanmış bulunuyoruz. Yaklaşık 25 yıldır Akhisar Sanayi Sitesinde Oto Elektrik işi yapmaktayım. Çıraklıktan ustalığa kadar işimi en iyi şekilde yaparak Akhisar ve çevre köyleri halkına hizmet vermekteyim. Esnaf Sanatkarlar Odasının 18 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan kongresinde yönetim ve denetim görevini yürütecek değerli ekibim ve arkadaşlarımla bu görevi en iyi şekilde yapacağımıza olan inancımızla bu göreve talibiz. Akhisar’da çeşitli sektörlerde halkımıza hizmet vermekte olan arkadaşlarımla birlikte esnafımızın her türlü taleplerini ve ihtiyaçlarını, sıkıntılarını dinleyip, anlayabilecek ve çözüme kavuşturabilecek deneyimli bir ekip oluşturmuş bulunmaktayız" dedi.

Çaybaşı;" Amacımız oda üyelerimiz için çağımızın getirdiği yenilikler ve teknolojinin kolaylıkları sayesinde bugüne kadar ki dönemlerde yaşadığımız sıkıntılar ve çözülemeyen tüm sorunların üstesinden gelerek esnafımızı refaha kavuşturarak bol kazançlı günler geçirmesinde elimizden geldiğince yardımcı olmaktır. Allahın izniyle seçimi kazandığımız günden itibaren kapımız tüm dostlarımıza ve oda üyelerimize sonuna kadar açık olacaktır. Her türlü sorunlarınızı, taleplerinizi rahatlıkla bana ya da yönetimdeki arkadaşlarımıza iletebileceksiniz. Böylece her türlü sorununuzu çekinmeden rahatlıkla acaba çözülecek mi acaba bizi dinleyecekler mi endişesi gütmeden bizlere iletebileceksiniz. Bizler koltuğa oturmak için değil, sorunları çözüp üyelerimizin isteklerini yerine getirmek için bu önemli ve değerli göreve talip olduk. Hepimize şimdiden hayırlı olsun derken, 18 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan kongrede desteklerinizi canı gönülden bekliyoruz" dedi..
  


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber