ATSO Adayı Erol Boşnak, Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Akhisar ticaret ve sanayi odası başkan adayı Erol Boşnak ve meclis üyesi adayları ile birlikte yaşlılar haftasını huzurevi sakinleri ile birlikte  kutladılar.

ATSO Adayı Erol Boşnak, Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Akhisar ticaret ve sanayi odası başkan adayı Erol Boşnak  1.grup  meclis üyesi adayı Okan Güleş , Ercan Gök,İsmail Kahya 4.grup meclis üyesi adayı Soner Atak , 6.grup meclis üyesi adayı Özkan Kalın, Günay Özen, Umut Bunar 8.grup meclis üyesi adayı Osman Kazanlı ve 10.grup meclis üyesi adayı Erhan Yılmaz ve Umut Altaş  ile birlikte Akhisar huzurevinde yaşlılar haftasını huzurevi sakinleri ile 10.grup meclis üyesi adayı Yeşil Akhisar yemek fabrikası sahibi Erhan Yılmaz’ın hazırladığı yemek ve genç müzisyen arkadaşımızın müzik dinletisi eşliğinde yemek yiyerek kutladılar.

Akhisar ticaret ve sanayi odası başkan adayı Erol Boşnak ; Yaşlılar Haftası geçmişimiz ile bugünümüz arasında mukaddes bağlar kuran, kültürümüzü gelecek kuşaklara taşımamızı sağlayan yaşlılarımızı hatırlamamız için güzel bir fırsattır. Yaşlılara saygı göstermek ve onları toplumla bütünleştirmek her vatandaşın minnet borcu olmalıdır. Bir gün bizim de yaşlanabileceğimiz, şimdilerde kolaylıkla yapabildiğimiz faaliyetleri bir zaman sonra yardımsız yapamayacağımızı, hatta yardım almadan karşıdan karşıya geçemeyeceğimiz günlerin gelebileceğini düşünürsek yaşlı olmanın ne demek olduğu, yaşlılara hürmet göstermenin ne kadar elzem olduğu anlaşılabilir. Yaşlıların sosyalleşmesi en az gençler kadar önemlidir. Onlar buna önem verir ve ihtiyaç duyarlar. Günümüzde bir çok belediye yaşlılardan taşıma ücreti almamakta veya indirimli tarife uygulamaktadır. Ama unutmamak gerekir ki onlar en çok sevdiklerinin  kendilerini ziyaret etmesini isterler. Teker teker sevdikleri bu dünyadan göçmüş, yalnızlaşmış, üstelik kendi işlerini kendi göremez hale gelmiş yaşlılarımıza birer göz, birer el, birer arkadaş olmak gerekir. Bu toplumsal görevi yaparken oflamaya, sızlanmaya hakkımız yoktur.Bu sebeple bu akşam burada onlar birlikte yemek yemek sohbet  etmek onları ne kadar mutlu ve memnun ettiyse bizi de bir o kadar mutlu etmiştir. Bu arada 10.grup meclis üyemiz Erhan Yılmaz’a lezzetleri yemekleri içinde  çok teşekkür ederiz dedi.

Akhisar Huzurevi müdürü Sudi Aslan Erol Boşnak ve ekibine teşekkür ederek başarılar diledi. Sonrasında Akhisar yaşlılar temsilcisi Ali Aydemir ve 21 yıldır Akhisar Huzurevi sakini olan Kemal Cakar kendilerinin yaptığı bir tabloyu Erol Boşnak’a hediye ederek teşekkür ettiler.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber