Abdurrahman Yılmaz, AK Parti ve CHP'yi ziyaret etti

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Meclis Başkanı Şenol Ürgüp ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti ve CHP Akhisar İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

Abdurrahman Yılmaz, AK Parti ve CHP'yi ziyaret etti

Yeni yapılan kongrenin ardından göreve gelen AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ATSO heyeti yeni yönetime başarılar diledi. ATSO olarak özellikle sosyal projelerinde yanı şehre yön veren projeleri hayata geçirdiklerini kaydeden ATSO Başkanı Abdurrahman Yılmaz, ATSO olarak tüm sivil toplum örgütleri ile proje ortaklığına da girdiklerini işaret ederek AK Parti’nin de sunacağı her türlü projenin içerisinde olacaklarını ifade etti.

Yeni yönetimini tanıtan AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın ise yaptığı konuşmada yeni yapılacak ATSO seçimleri öncesi başarılar dileyerek hayırlısı olması dileğinde bulundu. 

ATSO'dan CHP'ye ziyaret

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkanı Abdurrahman Yılmaz, Meclis başkanı Şenol Ürküp ve Genel Sekreter Ali Özkervancı ile birlikte Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette gelen ATSO Başkanı Abdurrahman Yılmaz ve Meclis Başkanı Şenol Ürküp'ü, CHP İlçe Başkanı Av. İsmail Fikirli ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

“İSMAİL BAŞKANIMIZ BU İŞLE İLGİLİ DUAYEN”

Ziyarette konuşan ATSO başkanı Abdurrahman Yılmaz;" Sivil toplum örgütleri, siyasi partiler hizmet için var olan kuruluşlar. Bu bağlamda Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak yeni yönetimlerini ve başkanımızın kendisini tebrik etmek için ziyarete geldik. Başkanımızın bize hazırlamış olduğu sanayi ile ilgili bir şey var, bunu değerlendirip, yapabildiğimiz bir şey varsa biz yapacağız. Yapamadığımız şeyler varsa da yukarıya doğru ileteceğiz. Tebrik etmek için geldik, hayırlısı ve uğurlusu olur inşallah. İsmail başkanımız bu işle ilgili zaten duayen. Umarım yönetimi de öyledir. Memleketimize bir çivi çakmak, bir tuğla koymak bizim için bir şeref. Bu bağlamda da tekrar tebrik ediyoruz, hayırlısı olsun diyoruz” dedi.

“ALGI OPERASYONU VAR”

Yılmaz; “Ticaret ve Sanayi ve Odaları siyasi merkezler değildir. Siyaseti oraya sokmadık. Yönetim kurulu ve üyelerimizde bunun en güzel örnekleridir. Fikirlerin çarpışmasıyla güzellikler ortaya çıkar. Dolayısıyla bu bağlamda bütün fikirleri orada temsil etme noktasında görevimizi iyi yaptığımızı düşünüyorum. Bundan sonraki dönemde de inşallah öyle olacaktır. Ticaret Odalarının asıl görevi o bölgedeki ticareti aktif etmektir. Akhisar’ımızda bugüne kadar ticaret odasında olmayan bir para biriktirdik. Kendimizle ilgili bu bir hizmettir dedik ve 5 kuruş para almadık. Bu parayı da Akhisar’da ki ticaretin merkezi olan bir yer de o ticareti tekrardan aktif edebilme ve eser bırakabilme adına bir hamle yaptık. Ayın 13’ünde de temel atma töreni var. Burada bir algı operasyonu var. Ben ticaret odası olarak otel yapmıyorum. Biz o bölgedeki ticaretin canlanması adına otopark yapıyoruz, o bölgeyi canlandırma adına ticarethaneler yapıyoruz. Üst katının da atıl olmaması adına butik bir otel yapıyoruz. Oradaki asıl gaye otel değil, ticaretin aktif edilmesidir” şeklinde konuştu.

FİKİRLİ; “AKHİSAR’IN SORUNLARI MALUM”

CHP ilçe Başkanı İsmail Fikirli; “Bizlerde yeni seçildik ve göreve başladık. Bu ziyaretlerinizden ötürü teşekkür ediyoruz. Akhisar’ın sorunları malum. Bizde sanayi ve iş dünyası ile ilgili sorunları başkanıma tebliğ ediyorum. Ayrıca başkanımda bizlere Akhisar lokalindeki ticaret ve sanayi perspektifini bizlere sundu. Biz Akhisar’ın önümüzdeki yıllara ilişkili programını değerlendireceğiz hem de genel merkezimizle bunları paylaşacağız. Akhisar lokalinde özel yapılması gereken projeleri programa konulması ile ilgili girişimlerde bulunacağız” dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber