banner234

Rever Kozmetik, Bayilik Ağını Genişletiyor

Akhisar’da parfümeri sektöründe hizmet veren Rever Kozmetik ilk bayisini Manisa merkez Karaköy semti kırmızı köprü mevkiinde açtı.

Rever Kozmetik, Bayilik Ağını Genişletiyor

Türkiye’de önemli bir konumda olan ve genç yatırımcıların dikkatini çeken parfümeri sektöründe merkezi Akhisar’da bulunan Rever Kozmetik kurucuları Ebru ve Alim Çelik ilk franchising bayilerini Manisa merkezde açtı.

Bu sektöre üretici olarak ve Akhisar merkezli girdiklerini ifade eden Ebru ve Alim Çelik; “Bilindiği parfüm lüks değil artık bir ihtiyaç. Biz sektöre yatırım yaparken tüketicilere en iyisini sunmayı hedefledik. Bu bağlamda artılarımız açıkta satılan parfümü ilk müşterinin açacağı şekilde kutulu ambalajda sunduk. Özellikle parfümlerimizin kalıcılığının daha fazla olması için rakiplerimizin yüzde 8 – 10 kullandığı esans oranını biz yüzde 25 oranında kullandık. Tüm tüketicilere hitap etmek için plus ve klasik kategorilerini ürettik. Rever Kozmetik olarak bayilikler vermeye devam edeceğiz. Hedefimiz her zaman en iyi olmak, sizlere daime en iyiyi sunmak.” Dediler.  

 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber