Kasaba Ocakbaşı & Cafe Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

İzmir-İstanbul karayolu çıkışı Sındırgı kavşağı girişi sağında kalan (eski Cevizaltı mekanı) Kasaba Ocak başı ve Cafe yeni yüzüyle Akhisarlıların hizmetine başladı ve zengin menüsüyle dikkat çekiyor.

Kasaba Ocakbaşı & Cafe Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

Adana, çöp şiş, sarma beyti, ciğer şiş, kilo ile köfte, tava yemekleri, tost, hamburger ana menü ile hizmet vermeye başlayan Kasaba Ocak başı ve Cafe, uzun yıllardır Akhisar’da lezzet uzmanı aşçı olarak görev yapan Koray Karaçe’nin de katılımı ile hizmetini genişletti. 100 metrekare kapalı alan ve 2 bin 500 metrekare açık alanda hizmet veren Kasaba Ocak başı ve Cafe’de Cuma, Cumartesi ve Pazar haftanın 3 günü canlı müziğin yanında geleneksel sunumu, samimi ortamı ile ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.

Bahar mevsimi öncesi tadilat çalışmalarını da sürdüren Kasaba Ocak başı ve Cafe’de çok çeşitli kahvaltı çeşitleri ile de hizmet veriyor. Restoranın çehresinin değişeceğini kaydeden Kasaba Ocak başı ve Cafe ortaklarından Koray Karaçe, “Daha sağlıklı mutfakla birlikte daha geniş bir menü ile halkımıza hizmet vermek istiyoruz. Önemli yeniliklerle tesisimizi geliştireceğiz. Bahar mevsimiyle birlikte huzurlu bir ortama ve güzel bir manzaraya sahip tesisimize bekliyoruz. Sadece mekan olarak değişime gitmedik. Yeni yeni değişiklikler yaparak Akhisar halkına daha iyi hizmet sunmak için çalıştık. Menülerimizde ciddi değişiklik yaptık. Haftada belirli günlerde canlı müziğimiz olacak. İster açık, ister kapalı mekan, halkımız hangisini tercih etmek isterse o şekilde hizmet veriyoruz. Farklılık yapmak, farklı hizmetler sunmak bizim en önem prensiplerimizdendir” diye konuştu. Öte yandan rezervasyon için 05432062570 veya 05324124495 numaralı telefonlar ile irtibata geçilebileceği bildirildi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber