ATSO Adayı Erol Boşnak, Başsavcıyı Ziyaret Etti

ATSO  Başkan adayı Erol Boşnak Üyesi Adayları ile birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Akbulut’u makamında ziyaret etti. 

ATSO Adayı Erol Boşnak, Başsavcıyı Ziyaret Etti

A.T.S.O. Başkan Adayı Erol Boşnak;  Adaletin olmadığı bir toplumda  insanlar huzur bulamazlar.

Ve ekonomik olarak gelişemezler.. Adalet keskin kılıç gibi  tüm suçlara karşı çalışır ve  topluma huzur getirir.

 Akhisar’ın huzuru için ne kadar fedakarlıklar ile çalıştığınızı biliyor ve  sizlere çok güveniyoruz. Adalet, herkese kendi hakkını vermek konusunda kat’i ve devamlı bir iradedir. Sizlere bu zorlu görevinizde başarılar diliyorum dedi. 

Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Akbulut; Öncellikle nazik ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.Ve çıktığınız bu yolda başarılarınız daim olsun inşallah. Savcılık makamı olarak genellikle görev aldığımız tüm il ve ilçelerde Ticaret ve sanayi odaları ile koordineli bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz. Göreve geldiğiniz zaman inşallah Akhisar ticaret ve sanayi odası olarak sizler ilerde  koordine içerisinde olup birlikte çalışabiliriz. Bizler zorlu bir görev içerisinde olduğumuzun farkındayız fakat sizinde dediğiniz gibi her zaman adaletli olup doğru kararlar vererek toplumun huzuru ve refahı için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Akhisar gerçekten çok güzel bir ilçe burada görev yapmaktan dolayı son derece memnunum.. Bildiğiniz gibi Haziran ayında Akhisar’da göreve başladım yavaş yavaş insanları tanıyorum esnaflar ile tanışıyorum. Çok samimi, sıcak ve sevecen insanların olduğu bir ilçe burası. Akhisar’ın huzuru ve refahı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber