AKGİAD, Kaymakam Sabit Kaya'yı ziyaret etti

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) başkanı Özkan Kalın ve yönetim kurulu üyeleri Burçin Karakuş, Erhan Yılmaz, Fatih Ünsal, Tarık Akın Akhisar’ın yeni kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

AKGİAD, Kaymakam Sabit Kaya'yı ziyaret etti

Bu ziyarette Özkan Kalın, önce kendini tanıtarak Genç İş Adamları Derneği’nin faaliyetlerinden yapmak istediklerinden ve hayata geçirmeyi düşündükleri projelerinden bahsetti. Diğer yönetim kurulu üyeleri de kendilerini tanıtarak Akhisar için hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyoruz dediler. 

Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, öncelikle ziyaretlerine memnuniyetini belirterek teşekkür etti. Sonrasında kendisini tanıtıp Akhisar için düşüncelerini paylaştı. Akhisar’ın çok güzel bir şehir olduğunu herkesin işinde gücünde olup birlik beraberlik içinde çalıştıklarını gördüğünü, Akhisar halkını çok sıcak kanlı bulduğunu dile getirdi. Üretim olarak zeytine çok önem verildiğini fakat başka alanlarda da üretim yaparak Akhisar ekonomisinin daha canlandırılmasını gerektiğini söyledi. Bugüne kadar görev aldığım her yerde sivil toplum örgütlerinin düzenlediği tüm aktivite ve organizasyonlarda elimden geldiğince her davete katılım sağlamaya çalıştığını burada da davet edildiği her yere ve sizlerin Genç İş Adamları Derneği olarak düzenlediğiniz faaliyetlere elimden geldiğince katılacağını ifade etti. 

Her türlü sorun ve sıkıntıda, halkımıza ve sivil toplum kuruluşlarına, kapılarının açık olduğu sözlerine ekledi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber