Tıfıl Akademi Yaz Kampı Başlıyor

Öğrenmek için önce merak ve ilgiye ihtiyaç vardır. Bu yaz Tıfıl Akademi Zeka Gelişim Merkezinde tüm çocukların ilgi ve merak alanına göre bir yaz okulu var.

Tıfıl Akademi Yaz Kampı Başlıyor

Tıfıl Akademi Eğitmenleri ve Psikologu tarafından hazırlanmış yaz okulumuzda;

•Çocuklarımız dünya dili olan İngilizceyi küçük yaşlardan eğlenerek ve oyunla öğrenmek için büyük bir adım atıyor.

•Çocuklarımız Satranç eğitmenimiz eşliğinde oyunlarla satrancı öğreniyor. Böylece kış boyu akademik eğitimle kazandığı dikkat ve odaklanma becerisi, problem çözme yeteneği yaz boyunca Tıfıl Akademi yaz okulunda gelişmeye devam ediyor. Unutmamalıyız ki, beyin bol tekrarla ve eğlenerek öğrenir.

•Çocuklarımızın Türk ve Dünya kültür mirasına sahip olması, çok yönlü gelişimi, Türkçemizi daha etkin ve doğru kullanması, kendini kolayca ifade edebilmesi için yaş gruplarına göre özel olarak seçilmiş ve tasarlanmış masal atölyelerimiz yine yaz okulumuzda.
•Yaz okulumuzda doğa ile bağımızı koparmıyoruz. Yapılan araştırmalar toprak ile zaman geçiren çocukların öğrenme kapasitelerinin %20 artığını gösteriyor.  Çocuklarımızın öğrenme becerilerini ve ilgilerini artırmak amacı ile Bahçe ve Doğa atölyelerimizle yaz okulumuzda daha eğlenceli hale geliyor.

•Çocuklar en çok bir çocuk ile birlikte iken öğrenir. Oyun grupları ve atölyeler çocukların paylaşmayı öğrendiği, yenilikler öğrendiği, iletişim kurduğu ve kendini keşfettiği mekanlardır. 

•Bu yaz Tıfıl Akademi Zeka Gelişim Merkezi olarak çocuklarımızı desteklemek için uzman kadromuz ve dünyada takip ettiğimiz yenilikçi eğitim yöntemlerimiz ile tüm çocukları bekliyoruz.

SINIRLI KONTEJAN İÇİN; 0538 681 93 98

Tıfıl Akademi Zeka Gelişim Merkezi: Hürriyet Mh. 419 Sk. No:4

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 17:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kdr
Kdr - 4 yıl Önce

Kızım gidiyor Tıfıl Akademiye. Çok memnunuz, yavrum özgüvenli bir çocuk oldu, teşekkürler

Cml
Cml - 4 yıl Önce

Yaş aralığı kaç acaba?

Selma
Selma - 4 yıl Önce

Dün görüşmek için gittik tıfıla . İnanılmaz bir ilgi ve sevgi ile karşılaştık. Çocuğumuz eve gelmek istemedi. Diyeceğim şu' okul ötesi bir yer. İnsan orada kendini çok özel hissediyor

Tıfıl akademi
Tıfıl akademi - 4 yıl Önce

18 ay ve üstü. Okul öncesi oyun atölyeleri... 0 (538) 681 93 98 bu numaradan bilgi alabilirmisiniz

Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Kaç yaş aralığı ve fiyat ????

Didem
Didem - 4 yıl Önce

Çocuklar kendilerini güvende ve becerikli hissediyorlar. Bizzat gözlemledik. Bu duyguyu çocuklara yaşatmak çok önemli

Çiğdem
Çiğdem - 4 yıl Önce

Çocuklar çilek ve salatalık yetiştiriciliği yapıyor. Muhteşem birşey bu .

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber