Yeni bir FENOMEN doğuyor

Spor salonunda Ankaralı şivesiyle Patetese benziyorum repliği ile sosyal medyada fenomen haline gelen Aleyna AYDOĞMUŞ. 1 Hafta içerisinde videosu 50 Milyon'dan fazla kez izlendi.

Yeni bir FENOMEN doğuyor

Ulaanaleyna adıyla bilinen Aleyna, 04 Haziran 2000 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Ankaralı Şivesi ile ünlenen Aleyna paylaştığı bir video ile sosyal medya'da toplam 50 Milyon'dan fazla kez izlendi.

'Kötü yorumlar geldi, saçma bulanlar oldu ama pes etmedi' kisa bir sürede 100 bin takipçiye ulaştı videoları milyonlar izledi , yeni fenomenimiz Aleyna AYDOĞMUŞ kendini şöyle anlatıyor.

21 yaşındayım 04.06.2000 de doğdum Başkent üniversitesinde okuyorum..

Tiktokta başlama sebebim şuydu: Karantinadaydık ve enerjim fazla geliyordu. Bu enerjimi insanlarla paylaşmak, yeni bir uğraş bulmak istedim ve tiktoka girdim.
Rol yapmayı da çok seviyordum zaten bir nedeni de bu. Hedeflerim bu enerjiyi hep daha da arttırıp daha çok insana ulaştırmak. İnsanların hayatta hiçbir şey yolunda gitmese bile enerjik ve mutlu olabileceğini göstermek istedim.

Patetes reis olarak bilenen aleyna hakkında bir çok sözlük sitesinde hakkında yazılar yazılmıştır. Kendisi doğallığı ile ünlü olmayı tercih eden nadir fenomenlerden birisidir.

İnstagram : @aaydgms
Tiktok : @ulaanaleyna

@ulaanaleyna

Shjahahjajahwjajhw seri fitness karşim ##fyp

♬ orijinal ses - Aleyna Aydoğmuş
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber