Yekta Butik, kadın giyim ve çocuk giyim Paşa Mahallesi 5 Sokak numara 68/B’de hizmete açıldı. 

Mağazanın açılış töreninde Akhisar Terziler Odası Başkanı Sami Ekerbiçer, iş insanı Hülya Atak ve işletme sahibi Reyhan Uğur Bülbül bir araya gelerek kurdele kesimi gerçekleştirdi.

Akhisar Terziler Odası Başkanı Sami Ekerbiçer, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Yekta Butik'in bölgede kadın giyim ve çocuk giyim alanında ihtiyaç duyulan kaliteli ürünleri sunacak önemli bir mağaza olduğunu belirtti. Aynı zamanda bölgedeki girişimcilere destek veren bir kuruluş olarak, yeni işletme sahipleriyle iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yekta Butik sahibi Reyhan Uğur Bülbül, mağazanın kadınlar ve çocuklar için geniş bir ürün yelpazesi sunacağını ve müşterilere kaliteli ve şık seçenekler sunmayı hedeflediklerini vurguladı. Ayrıca, Akhisar'ın moda trendlerine uygun ve uygun fiyatlı giyim ürünlerini müşterilerle buluşturacaklarını dile getirdi.

Uzun bir hazırlık sürecinin sonunda mağazalarını açmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti. Müşterilere kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, güler yüzlü bir ekip ile çalışacaklarını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacaklarını vurguladı.

Yekta Butik, Akhisar'ın Paşa Mahallesi'nde bulunan 5. Sokak No: 68/B adresinde hizmet verecek. Mağazada, kadınlar için günlük giyim, abiye elbiseler, aksesuarlar ve çocuklar için şık ve rahat kıyafetler gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunacak. Akhisar halkı, Yekta Butik'i ziyaret ederek kaliteli ve trend giyim ürünlerini keşfetme fırsatına sahip olacak.

İNSTAGRAM: yektakids