Türkiye de hurdacılık sektöründe en iyi hizmet veren hurda firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Silivri Hurdacı güvenilir, işini titizlikle yapan firmadır. Uzun yıllardır İstanbul ilinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Silivri hurdacı İstanbul ilinde hizmet vermekle kalmayıp Türkiye’nin hemen hemen her yerine hizmet vermektedir. Silivri hurdacı demir, kablo, alüminyum, çelik gibi ürünleri en iyi fiyattan satın alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Son yıllarda geri dönüşüm hem Türkiye de hem de dünyada oldukça önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır.

Gelecek için son derece önemli olan bu projede hurdacılık sektörü ön planda olmaya devam etmektedir. Silivri hurdacıya ulaşmak oldukça basittir. İnternet sitesinde yer alan telefon numarasını 7 gün 24 saat arayarak her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz ayrıca müşterilerin taleplerini de dikkate alan Silivri Hurdacı müşterilerine en hizmeti vermek için uğraş veren bir firmadır.

Kendi araçları ile alım yapan Silivri Hurdacı dilediğiniz yere gelerek hurda alımı esnasında objektif ve şeffaf bir şekilde kilo tartımı yapıp, önceden belirlenen fiyat üzerinden alım işlemi yaparak iki tarafında kazancını en yüksek düzeyde korumaktadır.

Demir, kablo, alüminyum, çelik gibi ürünler yanında plastik hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, kâğıt hurdası ve karton hurdası da alımı yapmaktadır. Kendi araçlarıyla İstanbul da bulunduğunuz yere gelen Silivri Hurdacı bu şekilde yorulmadan, zahmet etmeden kolay bir şekilde hurda olan ürünleri elinizden çıkartma imkanını sunmaktadır. Tek yapılması gereken telefon ile ulaşıp adres bilgisi paylaşmanızdır. Yüksek fiyattan alım işlemi yaparak müşterilerin yüzünü güldüren bir firmadır.

Silivri hurdacı firmasının sosyal medya hesapları da mevcut olup facebook gibi sosyal medyadan takip edip son güncel fiyatları takip etme imkanınızda mevcuttur. 24 yıldır hizmet veren firma olup özellikle sanayi alanına hizmet veren geri dönüşüm kazanımı açısından önemli bir yere sahiptir. Türkiye de son yıllarda inşaat sektöründe geleceğe adımlar atan firmalardan çok fazla hurda çıkmaktadır.

Özellikle metropol şehri olan İstanbul ilinde hurda diğer illere oranla daha fazla çıkmaktadır. Hem sanayinin gelişmiş oluşması hem de inşaat sektörünün yoğun olması Silivri Hurdacılığın devamını sağlamaktadır. Hurda materyalleri içinde demir inşaat sektöründe kullanılmakla inşaat sonucunda kilolarca demir hurdası ortaya çıkmaktadır.

Silivri hurdacı sayesinde kullanılmayan demir hurdası geri dönüşümü yapılarak inşaat sektörüne tekrardan kazanılmaktadır. Bunun yanında son yıllarda Türkiye de kağıt hurdası ön planda olmaya başlamıştır özellikle evde kullanılmayan kitaplar, defterler gibi kullanılmayan kağıt parçaları da geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Silivri hurdacılık kağıt hurdacılık alanında İstanbul ilindeki hurda firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Evde, iş yerinde hurdanın bulunduğu yere kendi araçlarıyla gidip, en objektif şeffaf bir şekilde kilo tartımı yaparak en yüksek fiyattan alımı yapmaktadır.

Detaylı Bilgiye https://hurdacilarbirligi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.