Akhisar’da uzun yıllardır yemek sektöründe deneyimi bulunan Gürkan Hasan Dayıoğlu, Ragıpbey Mahallesi 16 Sokak Sevgiyolu üzerinde şehrin yeni burgercisi, Burger Cheff hizmete başladı.

Sevgiyolu üzerinde faaliyete başlayan Burger Cheff, yeni damak tadı ile açılış törenine katılanlardan tam not aldı. Burger Cheff işletme sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu, “Şehrimiz Akhisar’a farklı bir damak tadı sunmak için açtığımız şehrin yeni burgercisi sloganı ile Burger Cheff isimli işyerimize herkesi bekliyoruz. Biz damak tadımıza güveniyoruz. Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm, eş, dost, akraba ve şehrimizin değerli insanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Açılışa özel depremde hayatını kaybedenler için pilav ayran hayrı yapıldı

Öte yandan işletme sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu yaptığı açıklamada, “ülke olarak büyük afet yaşadık. Bizlerde yaşamımızı sürdürmek ve ülkemizin kalkınmasına destek olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu acılı günlerde açtığımız işletmenin ilk gününde depremde hayatını kaybedenler adına bin kişilik pilav ayran hayrı düzenledik. Depremde hayatını kaybedenlere Allah rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum” dedi.

Açılışa özel ücretsiz hamburger dağıtıldı

Şehrin yeni hamburgercisi Burger Cheff işlet açılışına katılanlara özel ücretsiz hamburger dağıtımı yapılırken bu yeni damak tadını deneyenler ise tam not verdi. Usta şeflerin ellerinden çıkan hamburgerleri tatmak isteyen katılımcılar uzun kuyruklar oluşturdu.

Şehrin yeni hamburgercisi Burger Cheff menüsünde ise:

- İnce Hamurlu İtalyan Pizza
- Kumru
- Kömürde Sandviç
- Çıtır Tavuk ve çeşitleri bulunuyor

Paket servisi her gün saat 11:00 ile 23:00 arası 05063801905 den sipariş verebilirsiniz.