İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Akhisar’ın Sazoba Mahallesi’ni ziyaret etti.

Doğan, “Biz Akhisar belediyesinin imkanlarını kullanmayacağız. Akhisar Belediyesi’nin personellerini kullanmayacağız. Şimdi neysek 5 sene sonrada o olacağız. Projelerimizi açıklamaktan korkar olduk. Biz paylaştıktan hemen bir gün sonra kendilerinin projeleri gibi paylaşıyorlar. Soruyorum şimdi 5 yıldır niye yapılmadı. Bu sorunlar neden çözülmedi. Biz her zaman dürüst, ilkeli, seviyeli siyasetten yanayız. Hiçbir zaman insanları tehdit edip yanımıza çekmeyeceğiz. İnsanların yüzüne gülüp arkasından iş çevirmeyeceğiz. Biz seçimden seçime hizmet etmeyeceğiz. Her gün hizmet edeceğiz. Belediye başkanıysam 5 yıl sonra şunları yapacağım diyorsam, demek ki hiçbir şey yapmamışımdır. Hala yapacaklarım var diyorsam demek ki çalışmıyorumdur. 

Biz gittiğimiz yerlerde gittiğimiz mahallelerde bire bir o bölgenin halkıyla bize gönülden destek veren insanlarla kucaklaşıyoruz. Körler sağırlar birbirini ağırlar misali kendi anlattığımızı kendimiz dinlemiyoruz. Taşıma suyu ile değirmen döndürmüyoruz. 

Biz insan odaklı çalışacağız, insan odaklı deyip betona yatırım yapmayacağız. 

Hiçbir vatandaşımızı sahneden aşağıya atmayacağız. Sadece objektiflere gülen değil, her zaman gülen bir başkan olacağız. Biz 7’den 77’ye tüm Akhisar’ın başkanı olacağız. 

Rant peşinde koşmayacağız. Rantçı bir belediyecilik peşinde olmayacağız. Biz hiç kimseye kim gütmeyeceğiz. Kimseyi küçük görmeyeceğiz. Kimseye tepeden bakmayacağız. Seçimde her şey mübahtır zihniyetiyle gitmeyeceğiz. Biz gerçekten dürüst olacağız. Biz algı operasyonları yapmayacağız. İnsanları kandırmayacağız. Söz verdiğimizi söz verdiğimiz zaman yapacağız. Biz gerçekten gönülden hizmet için bu yola çıktık. Tek hedefimiz Akhisar ve mahallelerine dürüstçe ve eşit hizmet etmek, ben bu sağduyulu her şeyi gören halkın tamamıyla yanımızda olduğundan eminim. Allah nasip ederse 1 Nisan sabahı belediye başkanlığı görevini bu halk bana layık göreceğine inanıyorum. Bende Hüseyin Ali Doğan olarak halkımıza gece gündüz çalışarak layık olacağıma söz veriyorum.

Tüm Sazoba halkına bizlerin arkasında olduğu için, bizleri bağrınıza bastığınız için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Doğan’ın Sazoba Mahallesi ziyaretinde, Manisa İYİ Parti Milletvekili Şenol Sunat, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Gürhan Özcan, İYİ Parti İl Başkanı Zafer İksir, Akhisar İlçe Başkanı Mert Ali Kocacık, 1. Sıra Meclis Üyesi Olcay Dağlı, 2. Sıra Meclis Üyesi Adayı Ali İhsan Yurtseven, 3. Sıra Meclis Üyesi Adayı Ali Kayıkçı, Kadın Politikaları başkanı Çağnur Ozan Şen katıldı.
 

Editör: Mustafa Özdemir