Akhisar Hastanesinden Festivale Yakışır Hizmet

Akhisar’da hizmet vermeye başlayalı henüz bir sene olmamasına rağmen gerçekleştirdiği organizasyonlar ve sosyal sorumluluk uygulamaları ile dikkatleri üzerine çeken Özel Akhisar Hastanesi

Akhisar Hastanesinden Festivale Yakışır Hizmet

 

Akhisar’da hizmet vermeye başlayalı henüz bir sene olmamasına rağmen gerçekleştirdiği organizasyonlar ve sosyal sorumluluk uygulamaları ile dikkatleri üzerine çeken Özel Akhisar Hastanesi 553. Çağlak Festivali’nde açtığı stant ile yediden yetmişe herkesin büyük ilgisini çekti.


Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Özçelik’in ev sahipliği yaptığı Özel Akhisar Hastanesi standının ziyaretçileri arasında AKP Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel,  Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu, Jandarma Bölük Komutanı Jan. Bnş. Ramazan Yiğit, Süleymanlı Belediye Başkanı Ali Velestin, Oda başkanları, daire müdürleri de yer aldı.


Bank Asya 1. Ligini şampiyon olarak tamamlayan Akhisar Belediye Sporun sağlık sponsorluğunu yaparak sene boyunca başarının gizli kahramanlarından olan Özel Akhisar Hastanesinin ziyaretçileri arasında Akhisar Belediye Spor yöneticilerinden Süleyman İşçi ve basın sözcüsü İbrahim Evren Acar da standı gezerek Y.K. Başkanı Cemil Özçelik’e başarılar diledi. Özel Akhisar Hastanesi Festival süresince sağlık ve hastane hizmetleri hakkında bilgilendirme, kan şekeri ve tansiyon ölçümü ve sürpriz aktivitelerle ziyaretçilerine hizmet veriyor.     


Sağlık söyleşileri yapılıyor


Gölet Alanında Şehir Gazinosu karşısında bulunan standında sağlık ve idari personelleri ile hizmet veren hastane bugün 19:30- 20:30 saatleri arasında Diyetisyen Tolgahan Kaya ile sağlık beslenme üzerine bilgilendirmelerde bulunacak.


Festival süresince doktorların da katılacağı ücretsiz bilgilendirme söyleşilerine halkımız ücretsiz olarak katılabilecek.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber