Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Adayı İşçi, Sazoba ve Beyoba mahallerini ziyaret etti.

İşçi'nin mahalle ziyaretine Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı da eşlik etti. Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan başkan adayı ve il başkanına ilgi büyüktü. Mahallelerindeki mevcut duruma dair başkan adayıyla konuşmak isteyen sakinler, uzun süre İşçi'yi bırakmadı. 

MAHALLE SAKİNLERİ TALEP VE ŞİKAYETLERİNİ SALİH HIZLI VE ÖMER İŞÇİ'YE İLETTİ. 

Tarım faaliyetlerinin yoğun olarak sürdürüldüğü Sazoba ve Beyoba'da planlanan programlar dahilinde vatandaşlarla buluşan Ömer İşçi ve Salih Hızlı  mahalle meydanlarında gerçekleştirdiği toplantılarda muhtar ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. 

İşçi, vatandaşların talep ve şikayetleri üzerine, çalışma yapılması gereken noktalarda alan incelemesi yaparak çözüm önerilerini paylaştı.  İşçi, "Sazoba ve Beyoba'nın, yerel seçimlerin ardından çalışmaların ivedilikle başlayacağı mahallelerin başında geldiğini " belirtti. Başkan adayı, kendisini büyük ilgiyle samimi bir ortamda karşılayan sakinlere, teşekkürlerini iletti.