Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ile birlikte, Akhisar'da ziyaret etmedik mahalle bırakmadı. Cumhur İttifakının yeni adresi Akhisar'ın Yenidoğan, Kızlaralanı ve Seğirdim mahalleleriydi.

Kırsal mahallelerde Ömer İşçi ve ekibini yine yoğun bir kalabalık coşkuyla karşıladı. Mahallenin muhtarı ve vatandaşlar, İşçi ile selamlaşarak Cumhur İttifakına desteklerini ilettiler. İşçi, yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdiği konuşmanın ardından vatandaşlara tek tek vakit ayırarak dertlerine ortak oldu. 

AK Parti Belediyeciliği döneminde mahallelerine yapılan hizmetlerden mutlu olduklarını belirten mahalle sakinleri, bu memnuniyeti hazırladıkları halk oyunları gösterisiyle bir kez daha gösterdi. Ege havaları eşliğinde zeybek oynayan mahalle sakinleri İşçi ve ekibine duygulu anlar yaşattı. 

Gösterinin ardından konuşma yapan başkan adayı "Türk kültürünü yaşatacak etkinlikleri her zaman destekleyeceğini belirterek, kültürüne ve milletine sahip çıkan hemşehrilerinin arasında olmaktan mutluluk duyduğunu, kültürüne sahip çıkan Akhisar'ın değerli insanlarına hizmet etmekten onur duyacağını" dile getirdi. İşçi, "Akhisar'ın sorunlarının Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Bakanlar, Manisa Milletvekilleri ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün'ün destekleriyle en kısa zamanda çözüme ulaştırılacağını" belirtti.