Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, 31 Mart Yerel Seçimler kapsamında sürdürmüş olduğu Akhisar kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı.

Ömer İşçi yerel seçimler öncesi eksiklik, ihtiyaç ve vatandaşların taleplerini tespit etmek amacıyla başladığı kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı. İşçi, İlçe genelindeki tüm kırsal mahalleleri ziyaret ederek talepleri ve sorunları yerinde tespit etmiş oldu.

Tüm kırsal mahallelerde kısa bir süre içinde ziyaretlere eşlik eden AK Parti Manisa Milletvekilleri, AK Parti Manisa İl Başkanı, AK Parti ve MHP Akhisar İlçe Başkanı ve parti üyeleri ile adım adım gezen başkan adayı hemşehrilerinden gelen talep ve şikayetleri tek tek dinleyerek çözüm önerilerinde bulundu.

AK PARTİ MKYK ÜYESİ MANİSA MİLLETVEKİLİ AHMET MÜCAHİT ARINÇ VE ÖMER İŞÇİ' DEN AKSELENDİ'YE ZİYARET

Ömer İşçi''nin son durağı Akselendi Mahallesi oldu. İşçi, Akhisar'ın kırsal mahallelerine yapmış olduğu ziyaretlerini Akselendi Mahallesiyle tamamladı. Mahalle sakinleri tarafından yoğun bir kalabalık ve büyük ilgiyle karşılanan başkan adayına, AK Parti MKYK üyesi Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç eşlik etti. Ramazan ayının başlaması dolayısıyla  Akselendi mahalle sakinleriyle birlikte ilk terâvîh namazı kılındı. Vatandaşlarla yakından ilgilenerek talep ve şikayetleri dinleyen Arınç ve İşçi, yerel seçimlerden sonra Akselendililerin taleplerini en kısa sürede yerine getireceklerini belirtti. 

Başkan adayı Ömer İşçi kırsal mahalle ziyaretleri hakkında konuşarak " bu süreçte muhtarlar ve hemşehrileriyle istişare etme fırsatı bulduklarını, şikayet ve talepler hakkında yerinde inceleme yaparak çözüm önerilerinde bulunduklarını" ifade etti. Ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini söyleyerek, yapılan tüm değerlendirmelerin seçimlerden sonra dikkate alınacağını belirten İşçi, seçim çalışmalarına Akhisar merkezde yoğun bir şekilde devam edeceğini aktardı.