Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan adayı Ömer İşçi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla emekçi kadınlarımızı ziyaret etti.

Başkan adayı, Akhisar'da faaliyet gösteren TYH Tekstil Fabrikasını AK Parti Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu ile ziyaret ederek, fabrika personeli hanımefendilerin kadınlar gününü kutladı. Personel ile sohbet eden Yenişehirlioğlu ve İşçi, günün anlam ve önemi münasebetiyle hanımefendilere karanfil verdi. 

"Kadınların, iş hayatında aktif olarak yer almasından ve başarıyla anılmasından büyük gurur duyduğunu" dile getiren Ömer İşçi, "Kadınların iş hayatının her alanında daha etkin ve söz sahibi olması için gerekli gayreti göstereceğini" belirtti.

ÖNCEKİ DÖNEM TARIM VE ORMAN BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ'DEN ÖMER İŞÇİ'YE DESTEK

TYH Tekstil Fabrikasına yapılan ziyaretin ardından Ömer İşçi, programına eski Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir Pakdemirli ile devam etti.  İşçi ve Pakdemir Akhisar Novada Outlet AVM'de vatandaşlarla bir araya geldi. Eski Bakanı gören vatandaşlar Pakdemir'e büyük ilgi gösterdi. Mağaza çalışanlarını ziyaret eden Bakan, emekçi kadınlarımız ile Akhisar'da yapılacak olan hizmetler ve yerel seçimler hakkında sohbet etti. Pakdemirli ve İşçi, Novada AVM'de çalışan kadın personelin ve alışveriş yapan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü karanfil vererek kutladı.