14 Mayıs’ta yapılması planlanan genel seçimler öncesi MHP Akhisar İlçe Teşkilatı mahalle temsilcileri ile buluştu.

Toplantıda MHP ilçe başkanı Ahmet Namal MHP yönetim kurulu üyeleri Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi ve Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Esin Güngör, Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Adem Duran, meclis üyeleri ve mahalle temsilcileri hazır bulundu.

Açılış konuşması ardından MHP ilçe başkanı Ahmet Namal şunları ifade etti, “Kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarım meclis üyelerim Ocak başkanım KAÇEP başkanım mahalle temsilcilerim bu kutlu davanın bugünkü toplantısı hoş geldiniz şeref verdiniz.

Bugün burada 2023 seçimin startını veriyoruz. Kimler var burada bugün Adamın adamı değil, davasının adamı olanlar;

Bugünün taliplisi olanlar değil, geleceğin mimarlığına soyunanlar; günlük hırslara kapılanlar değil, büyük hedeflerin için eriyenler değil Türk milletini hak ettiği menzile ve mevkie taşıyacak serdengeçtiler burada.

Ülkücü, Ülkücünün deniz feneridir. Ülkücü, Ülkücünün parlak gökyüzüdür. Ülkücü, Ülkücünün can siperidir. Ülkücü, Ülkücünün can beraberidir. Aksini düşünen bizim gibi görünse de bizden değildir. Ülkücü hiç değildir. 2023 Seçimleri için Ortak aklın ve ahlakın safında her zamanki gibi birleştik. Bizim içim siyaset koltuk, makam ve para aracı değildir.

Bizim için siyaset basit heves değildir.

Bizim için siyaset çıkarın ortaya konması değildir. Bizim için siyaset, millete hizmet gayesi için adanmış hayatların Ülkücü eylemidir.

Milliyetçi Hareket Partisi Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerine hem fikren, hem siyaseten, hem de heyecan bakımında tam manasıyla hazırdır.2023 te aday belli karar nettir. 1 oy Cumhurbaşkanlığı Tayyip beye 1 oy genel başkanımız Devlet Bey’e isteyeceğiz.

İnandık, başaracağız. Söz verdik, yapacağız. Yola çıktık, varacağız. Sabrettik, Lider Ülke Türkiye’ye mutlaka ulaşacağız. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, yorulmayacağız, yoldan çıkmayacağız, adım adım 2023 hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Cumhur İttifakı Türkiye’dir. Cumhur İttifakı Türk milletinin özü ve özgüvenidir. 2023 seçimleri Türk milletinin varlığı, birliği, bekası ispatının seçimidir.

Tüm dünya adeta nefesini tutmuş 2023 seçimlerine kilitlenmiştir.

Bizlerin Makamda gözümüz yoktur. Koltuğa merakımız yoktur. Yeter ki Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşasın dursun. Kuşkusuz provokasyonlara olacaktır. Ancak biz dikkatliyiz, temkinliyiz, tedbirliyiz, uyanık ve mücadeleci ruhumuzla savaşacağız.

2023 seçiminde bizler tarafız, hem hakkın, hem halkın, hem de hakikatin tarafındayız. Biz, ya istiklal ya ölüm seslenişinin tarafıyız. Bu vatan benim, bu bayrak benim, bu ülke benim diyenlerin yanındayız. 2023 seçimlerine çok sıkı şekilde hazırlanacağız, hiçbir zafiyete ve gevşemeye izin vermeyeceğiz. Çalışacağız, başaracağız. Cumhurun zaferiyle Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümünü taçlandıracağız. Türk milleti 2023 seçimlerinde kaderini oylayacaktır.

Bugüne kadar Yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber her kapıya ulaşmaya çalıştık. Akhisar halkımızın esnafımızın yüzü gülsün çocuklarımızın mutlu olsun istedik. Kapısını çalmadığımız hiçbir ev, girmediğimiz dükkan, dokunmadığımız hiçbir gönül yok. Ne zenginin bir ayrıcalığı, ne fakirin bir mahrumiyeti var. 2023 için bugün sizlerde sahada daha da güçlüyüz artık. Her birinize çok önemli görevler düşüyor. Milliyetçi Hareket partisi Akhisar’da 2023 seçimlerine hazırdır. Hep beraber bütün gönüller bir, biz biriz beraberiz her an her yerde varız. Ağızlarda tad, gönüllerde dua olmaya geliyoruz. Saygı hatırlanıp sevgi hissettireceğiz duyguları dile getirecek olan biziz.

Biz varız, geleceğiz biz, en karanlık gecede aydınlığız biz, gönüllere derman dillerde heyecanız biz, biz Milliyetçi Hareket Partisiyiz.

En derin duygu ve düşünceler ile sizleri selamlıyorum Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum sağ olun, var olun. Yaşasın milliyetçi Türkiye“ dedi.

İlçe başkanı konuşması ardından Konuşan Akhisar Ülkü Ocakları başkanı Adem Duran;  “Ülkücüler için 2023 seçimin önemini birliğin beraberliğin en üst düzeyde ihtiyacımızın olduğu bu günleri hep beraber teşkilatımızla ocağımızla sizlerle çalışarak Cumhur İttifakı başarıya ulaştıracağız” dedi