Akhisar Belediye Başkanı ve Adayı Besim Dutlulu, her akşam gerçekleştirdiği belde ziyaretleri kapsamında Medar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Medar halkının, Besim Dutlulu için hazırladığı ‘Senden İyisi Yok! O Kadar. Nokta Koyulmuştur’ pankartı gözlerden kaçmadı. 

Medar Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Dutlulu, mahalle sakinleri tarafından havai fişek ve meşaleler ile karşılandı. Medar meydanına halkın yoğun sevgi gösterileri ile giren Başkan Dutlulu, yaptıkları ve yapacakları hizmetleri anlattı. 

“GÖREVE GELDİĞİMİZDE BELDELERDEKİ BELEDİYE BİNALARINA ÇİVİ ÇAKILMAMIŞTI”
Akhisar’ın beldelerinin yıllardan beri belediyecilik hizmetlerinden mahrum kaldığını belirten Başkan Dutlulu sözlerini şöyle sürdürdü ; “2014 yılında belde belediyelerini kapattılar. Göreve geldiğimizde beldelerdeki belediye binalarına çivi bile çakılmamıştı, dökülüyordu. Medar’dan oy da alamıyorlardı. Bu yüzden Medar’a hiçbir şey yapmamışlardı. Dedik bu böyle olmaz; farklı bir belediyecilik yapacağız. Medar’ın bizim için yeri farklı; burada çok baba dostu var. Efsane başkan Süleyman Başkan var, Sırrı muhtarımız var, Yılmaz hocamız var. Çok sevdiğimiz değerli büyüklerimizin arkadaşlarımızın olduğu bir yer. Akhisar’ımızın her köşesinde olduğu gibi Medar ’da da çok güzel işler yaptık. Çalışkan ve güler yüzlü belediyecilik anlayışımız ve halkımızın desteğiyle inşallah Medar’a da şehrimizin her noktasına da çok güzel hizmetler kazandıracağız ”dedi.

MEDAR HALKI ÖZLEMİNİ DUYDUĞU MEYDANA KAVUŞACAK

Başkan Dutlulu, “İnşallah ikinci dönemimizde Medar’a çok güzel bir meydan kazandıracağız. Proje çalışmalarımız devam ediyor. Tamamlandığında Medar halkımızın çok seveceği ve rahat bir nefes alacağı şık ve modern bir meydan yapacağız. Medar halkının hizmet edene ve çalışana sahip çıkacağına ve 31 Mart’ta sandıkları patlatacağına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Dutlulu konuşmalarından ardından Medar mahallesinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olan vatandaşlara da rozetlerini taktı. Daha sonra kahvehaneleri ziyaret eden Başkan Dutlulu, vatandaşlar ile toplu fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.