VE EUROVİSİON ŞARKIMIZ AÇIKLANIYOR!

57. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek sürpriz sanatçı Can Bonomo'nun şarkısı görücüye çıkıyor...

VE EUROVİSİON ŞARKIMIZ AÇIKLANIYOR!

 

57. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, şarkısını hazırladı.

 

TRT'de yayınlanan fragmanda, sanatçının bu gece şarkısını ilk kez seslendireceği ve tüm Türkiye'ye duyuracağı haberi verildi.

 

İlk olarak fragmanlarında 'bu akşam' ibaresi kullanan TRT, daha sonra yeni bir fragman yayınlayarak yayının bir sonraki akşama yani 22 Şubat Çarşamba gecesi olacağına işaret etti.

 

Eurovision Şarkı Yarışması için birçok önemli ismin adı geçmiş ancak daha sonra sürpriz bir şekilde Can Bonomo ismi açıklanmıştı. Türkiye’yi bu yıl Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek olan genç sanatçının yarın geceki performansı da şarkısı da büyük bir merakla bekleniyor.

 

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak yarışma için TRT tarafından görevlendirilen Can Bonomo, sıkı bir hazırlık sürecine girmiş ve çalışmalarını sürdürmekteydi. Bakalım bu kadar kısa bir zaman diliminde hazırlanan parça nasıl olacak?

 

Can Bonomo ayrıca, Eurovision için seçilen isim olduğunu öğrendikten sonra yaptığı açıklamada “Çok sürpriz oldu çok şaşırdık tabiî ki, bir yandan da çok gurur duyuyoruz çok güzel bir olay bu. Türkiye’yi temsil edecek olmamız çok heyecanlı ve zaten şu an çok heyecanlıyız” diyerek mutluluğunu dile getirmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber