Sevgi Çocuklarının 2013 Heyecanı

Akhisar AKSEK Özel Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve personeli, 3 gün önce yılbaşını kutladı.

Sevgi Çocuklarının 2013 Heyecanı

Akhisar AKSEK Özel Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve personeli, 3 gün önce yılbaşını kutladı. AKSEK Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Derneği Müdürü Nuray Bayraktar ve Öğretmenler Şeyda Durak, Özgür Güneş, Özlem Tekin Filiz Biçerer, Fatma Doğan, Esen Çokengin, Fatma Gürkan, Neval Girgin, Zeynep Kara ve AKSEK Sevgi Çocukları rehabilitasyon merkezi öğrencileri düzenlenen yıl başı programında yeni yıl pastasını beraber keserek 2012’ye doya sıya eğlenerek veda ettiler.

AKSEK Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Müdürü, öğretmen ve stajyer öğrencilerin hazırladığı yeni yıl kutlama eğlencesinde konuşan Kurum Müdürü Nuray Bayraktar, “Öğrencilerimizle birlikte evlerinde nasıl kutlanıyorsa onun gibi kutlama eğlencesini kurumumuzda öğrenciler ile eğlenerek yeni yılı 3 gün öncesinden kutladık. Burada yeni yıl pastası yaptık ve bunu öğrencilerimiz kestiler. Eğlencemizde öğrencilerimize balon, renkli üfürükler, şapkalar dağıttık. Çocuklarımız unutamayacak eğlenceli bir gün geçirdiler. Daha sonra yeni yıl pastamızı öğrencilerimiz ile birlikte kestik ve öğrencilerime ikram ettik” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber