Şafak ve Elif'in En Mutlu Günleri - Masal Gibi Düğün

Akhisar'ın saygın esnaflarından Ahmet Akçalı’nın oğlu Şafak Akçalı, Elif Nazlıer ile dillere destan bir düğünle evlendi.

Şafak ve Elif'in En Mutlu Günleri - Masal Gibi Düğün

 

Akhisar'ın saygın esnaflarından Ahmet Akçalı’nın oğlu Şafak Akçalı, Elif Nazlıer ile dillere destan bir düğünle evlendi.


Akhisar’ın tanınmış ailelerinden Akçalı ailesinin oğullarından Şafak Akçalı,  Elif Nazlıer ile rüya gibi bir düğün töreniyle dünya evine girdi.  Akhisar’ın ileri gelen ailelerinden olan Ahmet ve Sevgi Akçalı’nın oğulları Şafak Akçalı ile Sait ve Remziye Nazlıer’in kızları Elif Nazlıer, masal gibi bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Ege Tenis Akademesi’nde havuz başında geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen düğün törenine Akhisar cemiyet, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Düğün alanına alkışlar eşliğinde giren çiftin nikah şahitliğini Fatih Şenoğlu ile Gül Akkoyun yaptı. Misafirler tarafından oldukça beğenilen gecede eğlence geç saatlere kadar devam etti.


Akhisarpress.com olarak Şafak ve Elif Akçalı’ya bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber