Akhisar Grup 84 Konserini Bekliyor, Biletler 5 TL'ye Düştü

“Söyle, hayır olamaz, haber yok, ölürüm hasretinle” gibi şarkılarla gençlerin gönlünde taht kuran Grup 84 bu cumartesi akşamı Saat 21:00’de Akhisarlı sevenlerinle buluşacak.

Akhisar Grup 84 Konserini Bekliyor, Biletler 5 TL'ye Düştü

 

“Söyle, hayır olamaz, haber yok,  ölürüm hasretinle” gibi şarkılarla gençlerin gönlünde taht kuran Grup 84 bu cumartesi akşamı Saat 21:00’de Akhisarlı sevenlerinle buluşacak.


251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında yapılan organizasyonla Grup 84’ü Akhisar’da konuk edecek olan İlçe Proje Kurulu konu hakkında bir açıklama yaptı.

 

Yapılan açıklama da “Akhisar’daki kültürel hayatın canlanabilmesi açısından, Akhisarlı 27 Bin Dev Öğrencinin anketle fikrini alarak bu konserin düzenlendiği belirtildi. Anketle öğrencilerin fikirleri alınarak yapılan her türlü organizasyonun başarıya ulaşmasının çok daha kolay ve başarıların da öğrencilerle birlikte çok daha kalıcı olduğu belirtildi. İlçe Proje Kurulumuzun öğrenci üyeleri organizasyonun her yerinde yer alarak organizasyonun başarısı için canla başla çalıştıkları, bu da onları hem mutlu hem de motive ettikleri dile getirildi. “Saat 15.00 – 21.00’’ saatleri arasında Sevgi Yolu’nun girişinde ve Tahir Ün Caddesi Hükümet Konağı önünde öğrencilerle birlikte stant açıldığını, Grup 84 hayranlarını mutlaka bu standa beklenildiği, standın,  25.04.2012 – 26.04.2012 ve 27.04.2012 günleri öğleden sonra saat 3’de açılıp akşam 9’a kadar hizmet vereceği, tüm Akhisarlıları büyük coşkuyla geçecek olan Grup 84 konserine mutlaka katılmalarını istedikleri belirtildi.  


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber