İzmit'teki son teknoloji ekipmanlarla donatılmış profesyonel seslendirme stüdyosundan, dünyanın dört bir yanındaki radyo, TV ve diğer mecralara seslendirme ve prodüksiyon hizmeti sunuyor.

JingleOn, özellikle radyo jingle, DJ jingle ve seslendirme alanında uzmanlaşmış ekibiyle, Türkiye'nin 81 ilinden, Azerbaycan, Almanya, Avusturya, Fransa, Amerika ve Kanada gibi ülkelere seslendirme ve prodüksiyon hizmeti veriyor.

JingleOn, her yayına, markaya ve ürüne özel radyo jingle tasarımları sunarak marka kimliğinizi güçlendiriyor. DJ’ler için özel olarak tasarlanmış jingle’larla performanslarınıza profesyonel bir dokunuş katıyor ve unutulmaz deneyimler yaratıyor.

Reklam filmleri, tanıtım videoları veya podcastler için ihtiyacınız olan her türlü seslendirme çözümü JingleOn'da mevcut. Profesyonel seslendirme sanatçılarıyla projelerinizi etkili bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan JingleOn, her projeye özel çözümler üreterek, radyo jingle, DJ jingle ve seslendirme alanında ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve her zaman zamanında teslimat garantisiyle hizmet veriyor.

Sesinizi duyurmak için doğru adres: JingleOn!

Editör: Mustafa Özdemir