İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayınladı.

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan’ın Ramazan Ayı Mesajı

Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bir Ramazan Ayına daha erişmenin mutluluğu ve huzuru içindeyiz. Ramazan, bizleri iyilikte buluşturmakta, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik duygularının yeniden yeşermesine imkân sağlamaktadır.

Ramazan Ayının ülkemizde ve dünyada bilhassa İslam âleminde barış içinde, kardeşlik dostluk ve sevgi içerisinde geçirilmesini diliyorum. İnşallah her şey memleketimizin halkının istediği gibi olur. Türkiye’nin huzura, barışa ve artık iyi olmaya ihtiyacı vardır. Kardeşliğin daha çok pekişmesi lazımdır. Ramazan Ayı bunun için güzel bir imkân sunmaktadır ve dostluk duygularını daha çok güçlendirmek için en uygun zamandır. Halkımız dostluk ve sevginin değerini bilir. Onun için bugün kutlanmaya başlanan Ramazan Ayı, herkese hayırlı uğurlu olsun. Bu mübarek günlerin sevabı olsun. Bu sevap ülkemizin zorluklarını alıp götürsün. Daha İYİ, daha güzel bir Türkiye, daha sakin, daha kardeşçe, daha iyi yaşanan bir Türkiye olsun istiyoruz. İnşallah her şey daha iyi olur.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Mübarek Ramazan Ayının ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”