İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkanlığı için adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim öncesi mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Akçalan, Göcek, Gökçeler, Kavakalan ve Yayakırıldık Mahallelerinde vatandaşları ziyaret ederek, yerel sorunları dinledi.

Doğan, mahalle ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamalarda, mahallelerde birçok eksiklik olduğunu ve bu eksiklikleri İYİ Parti döneminde en kısa sürede gidermeyi hedeflediklerini ifade etti. Belediyecilik anlayışlarının vatandaşlarla işbirliği içinde olacağını vurgulayan Doğan, "Akhisar Belediyesi halkın evi olacak. Tüm vatandaşlarımıza bir bir muhatap alınıp tüm sorunların üzerine gideceğiz. Bizim belediyeciliğimizde belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Bir proje yapılırken, ilgili tüm kişilerin görüşleri alınacak ve en iyisini yapacağız." dedi.

Mahallelerdeki eksikliklerin farkında olduklarını ve bu eksiklikleri kısa sürede tamamlayacaklarını belirten Doğan, hizmet odaklı bir anlayışla Akhisar'ı yönetmeye aday olduklarını söyledi. "Biz gerçekten hizmet için bu yola çıktık. Bu işe gönül verdik. Bizim makam mevki gibi bir derdimiz yok, hizmet için bu yoldayız. Akhisar’ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var." ifadeleriyle seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini dile getirdi.