İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim öncesi mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Süleymanlı ve Çobanhasan Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Doğan, mahalle sakinleriyle samimi bir diyalog kurarak projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Yaptığı açıklamada, "Akhisar Belediyesi halkın evi olacak. Tüm vatandaşlarımıza bir bir muhatap alınıp tüm sorunların üzerine gideceğiz. Bizim belediyeciliğimizde belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Bir proje yapılırken, ilgili tüm kişilerin görüşleri alınacak ve en iyisini yapacağız." diyen Doğan, katılımcı bir yönetim anlayışı benimseyerek herkesin sesini duyurmasını sağlamak istediğini vurguladı.

Özellikle otopark ve trafik sorunlarına öncelik verdiklerini belirten Doğan, "En büyük sorunlarımızdan biri olan otopark sorunu, trafik sorununu çözmek olacaktır. Akhisar’ımızı bir yerde toplayıp şehri boğmak yerine, daha modern bir şehir haline getireceğiz. Tarım alanlarımızı imara açmak yerine daha zemini sağlam, daha uygun bölgelere doğru şehri kaydıracağız. Akhisar’a modern bir şehir statüsü kazandıracağız." şeklinde konuştu.

Hizmet odaklı bir anlayışla Akhisar'ı yönetmeye aday olduklarını belirten Doğan, "Biz gerçekten hizmet için bu yola çıktık. Bu işe gönül verdik. Bizim makam mevki gibi bir derdimiz yok, hizmet için bu yoldayız. Akhisar’ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var." ifadeleriyle seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini dile getirdi.