İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Hacıishak Mahallesi ve Arabacıbozköy Mahallelerini ziyaret etti.

Doğan, İYİ Parti'nin tek başına devam edeceğini belirterek, “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Akhisar’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

HACIİSHAK MAHALLESİ ZİYARETİ

Hacıishak Mahallesi'ndeki vatandaşları ve esnafları ziyaret eden Doğan, esnafların sorunlarını dinledi ve seçim sürecinde destek istedi.

Doğan, seçim sürecinde Akhisar'ın tüm mahallelerini ziyaret ettiklerini ve merkezde de çalışmaların hızla devam ettiğini ifade etti.

ARABACIBOZKÖY MAHALLESİ ZİYARETİ

Doğan, Akhisar'ın Arabacıbozköy Mahallesi'ni akşam saatlerinde ziyaret etti ve buradaki vatandaşlarla bir araya geldi.

“Akhisar’ın tüm mahallelerinde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Mahallelerimizin birçok eksikliklerini tespit ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. İYİ Parti iktidarında betona değil, insana yatırım yapacağız. Tüm eksiklikleri gidereceğiz. Akhisar’da seçimi kazandığımızda tüm halkın belediye başkanı olacağız. Kimseyi ayırmayacağız, taraflı olmayacağız” şeklinde konuştu.