İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Zeytin Borsası ve Karasonya Mahallesi’ni ziyaret etti.

İYİ Parti çatısı altında tek başına devam ettiklerini ifade eden Doğan; “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Başta tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

ZEYTİN BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

Akhisar Önder Yamanel Zeytin Borsası’ndaki esnafları ziyaret eden Doğan, esnafların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Buradaki esnafları tek tek ziyaret eden Doğan, seçim sürecinde kendilerine destek istedi. Zeytin Borsası’nın eksikliklerini inceleyen Doğan, burada bulunan altyapı ve üst yapı çalışmalarının kendi dönemlerinde tamamlanacağını ifade etti.

KARASONYA MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Akhisar’ın Karasonya (Çamönü) Mahallesi’nde akşam saatlerinde ziyaretlerine devam eden Doğan, Karasonya Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelen Doğan, “Akhisar’ın tüm mahallelerinde vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Mahallelerimizin birçok eksiklerini tespit ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dertlerini dinliyoruz. İYİ Parti iktidarında bizler betona değil, insana yatırım yapacağız. Tüm eksiklikleri gidereceğiz. Akhisar’da seçimi kazandığımızda tüm halkın belediye başkanı olacağız. Biz betona değil, insana yatırım yapacağız. Sosyal bir belediye olacağız. Kimseyi ayırmayacağız, taraflı olmayacağız” dedi.