İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlama vesilesiyle sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Akhisar’da bulunan Özel Medigün Hastanesi, Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi ve 7 Nolu Sağlık Ocağı’ndaki sağlık çalışanlarını ziyaret eden Doğan, sağlık çalışanlarının önemine vurgu yaptı. Doğan, sağlık çalışanlarının merhamet, vicdan ve şifa dağıtan hayati bir rol üstlendiğini belirtti.

Doğan'ın mesajında şu ifadeler yer aldı: "Canlarımızı emanet ettiğimiz, toplum sağlığının en kritik unsurlarından biri olan sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum. Sağlık hizmetlerinin her kademesinde fedakarca çalışan bu kahramanların, yaşam kalitemizi yükseltmek adına ne denli önemli bir görevi yerine getirdiklerini biliyoruz. Deprem felaketinden salgına, her koşulda özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın çabaları, takdire şayandır. Bu vesileyle, 365 gün 24 saat boyunca insan hayatına dokunan, her an hazır olan sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum."