İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Cuma Pazarı’nda esnaflarla ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Akşam çalışmalarında ise Akhisar Yörükler ve Türkmenler Derneği’ni ziyaret etti.

İYİ Parti çatısı altında tek başına devam ettiklerini ifade eden Doğan; “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Başta tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Akhisar’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

CUMA PAZARI ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Cuma Pazarı’ndaki esnafları ziyaret eden Doğan, esnafların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Buradaki esnafları tek tek ziyaret eden Doğan, seçim sürecinde kendilerine destek istedi. Pazarcı esnaflarının sorunlarını dinleyen Doğan, İYİ Parti olarak Akhisar Belediyesi’nden pazarcılara her zaman destek olacaklarını ifade ederek, sorunlarını kısa sürede çözeceklerini dile getirdi. 

Pazar yerinde vatandaşlardan da destek isteyen Doğan, seçim sürecinde Akhisar’ın tüm mahallelerini ziyaret ettiklerini, Akhisar’ın merkezinde de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini ifade etti.

YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Akhisar Yörükler ve Türkmenler Derneği’ni akşam saatlerinde ziyaret eden Doğan, dernek başkanı Ahmet İkiz, yönetim kurulu ve üyeler ile bir araya geldi.

Doğan“Akhisar’ın tüm mahallelerinde vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Mahallelerimizin birçok eksiklerini tespit ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dertlerini dinliyoruz. İYİ Parti iktidarında bizler betona değil, insana yatırım yapacağız. Tüm eksiklikleri gidereceğiz. Akhisar’da seçimi kazandığımızda tüm halkın belediye başkanı olacağız. Biz betona değil, insana yatırım yapacağız. Sosyal bir belediye olacağız. Kimseyi ayırmayacağız, taraflı olmayacağız” dedi.