İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ali Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak Karaköy ve Yeniceköy Mahalleleri'ni ziyaret eden Doğan, bölge sakinleriyle bir araya gelerek yerel sorunları dinledi.

Ziyaretler sırasında açıklamalarda bulunan Hüseyin Ali Doğan, mahallelerde birçok eksiklik olduğunu ve bu eksiklikleri gidermek için İYİ Parti olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Akhisar Belediyesi'nin halkın evi olacağını ifade eden Doğan, katılımcı bir belediyecilik anlayışı benimseyerek, tüm vatandaşların sorunlarına çözüm üreteceklerini söyledi.

Doğan, "Belediyeciliğimizde vatandaşlarımızla işbirliği içinde olacağız. Her proje öncesi ilgili kişilerin görüşlerini alarak, en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Akhisar'ın birçok mahallesinde var olan eksiklikleri kısa sürede tamamlayarak, hizmet odaklı bir anlayışla şehrimizi yönetmeye adayız." şeklinde konuştu.

Hizmete odaklanmış bir belediyecilik anlayışını benimsediklerini belirten Doğan, "Bu yola gerçekten hizmet için çıktık. Akhisar'ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var. Makam mevki gibi bir derdimiz yok, tamamen hizmet için bu yoldayız." diyerek seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini vurguladı.