İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, akşamları öğrenci pansiyonlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle öğrencilerle bir araya geldi. Çağlak Anadolu Lisesi, Aliyaizzet Begoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şeyh İsa Anadolu Lisesi, Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi, Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonlarında kalan öğrencileri ziyaret eden Erdem, öğrencilerin yaşam alanlarını inceledi.

Ziyaretler kapsamında etüd saatlerinde ve akşam ara öğünlerinde öğrencilerle bir araya gelen Erdem, etüd salonlarını, pansiyonların temizliğini, yemekhaneleri ve beslenme öğünlerini kontrol etti. Belletmen öğretmenlerle birlikte öğrencilerle sohbet eden Erdem, pansiyon durumları hakkında bilgi aldı. Ayrıca, öğrencilerin öneri ve dileklerini dinleyerek ailelerinden uzakta bulunan öğrencilere her zaman destek olacaklarını ifade etti.

Pansiyonda kalan öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürü'nün ziyaretinden ve kişisel dileklerinin birebir dinlenmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler. Erdem, öğrencilere, pansiyonlarında sıcak bir yuva atmosferi oluşturmak için okul yöneticileriyle birlikte ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirtti.