Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası’nın destekleri ile depremzede öğrencilere kırtasiye yardımı yaptı.

Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sami KARAOĞLAN, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail KANTARCIOĞLU ve Genel Sekreter Mustafa HELVACIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM’e iadeiziyarette bulundular ve depremzede öğrencilere işbirliği ile yapılan kırtasiye yardımı konusunda görüşme yaptılar.

Deprem bölgelerinden gelerek Akhisar resmi ve özel okullara kaydı yapılan öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM ve Şube Müdürleri okullarında ziyaret ettiler. Öğrenciler ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okul müdürlükleri ve okul aile birlikleri ile birlikte, ders kitapları, yardımcı kaynak kitapları, okul kıyafeti, yemek ve okul servisi gibi her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını, yardımcı olabileceklerini ilettiler. Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası’nın destekleri ile Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise sevilerinde hazırlanan 230 adet kırtasiye setini hediye ettiler. Kırtasiye setlerini alan öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerine teşekkürlerini ilettiler.