Cumhur İttifakının Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi vatandaşlarla mitinglerde buluşmaya devam ediyor.

31 Mart 2024 yerel seçimlerine az bir zaman kala çalışmalarını aralıksız sürdüren Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, seçim çalışmaları kapsamında Hürriyet Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Hürriyet Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitinge AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer katıldı. 

30 YILDA YAPILACAK HİZMETİ 5 YILDA GETİRECEĞİZ

Hürriyet Mahallesi'nde vatandaşın yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılanan Ömer İşçi, konuşmasında Akhisar'a 30 yılda yapılacak yatırımın 5 yılda yapılacağını belirtti. Akhisar Belediyesi'nde 15 yılda yapmış oldukları hizmetlerin devamının getirilmediğini ve hatta yapılan işlerin mevcut yönetim tarafından bilinçli olarak sonlandırıldığını söyleyen İşçi, 5 yıldır mağdur edilen Akhisar halkının yaşadığı bu mağduriyeti gidermek için Cumhur İttifakı olarak tüm gayreti göstereceklerini aktardı.

Mitingde söz alan AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Akhisar'ın mevcut yönetimi ve hizmetleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak, Cumhur İttifakının gerçekleştirmeyi planladığı projeler ile ilçede duraklama döneminin biteceğinin müjdesini verdi.