Akhisar'ın Ragıpbey Mahallesi 16 Sokak Sevgi Yolu'nda hizmete açılan Güzelsu Gayrimenkul ofisi, 3 kadın girişimci Alev Güzelsu, Nihal Kampçı ve Hülya Atak tarafından kuruldu. İşyerinin açılış kurdelesi, Akhisar Esnaf Odası Başkanı Hasan Ali Men, Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, Terziler Odası Başkanı Sami Ekerbiçer, Recep İşçi ve işletme sahipleri tarafından birlikte kesildi.

İşletme sahipleri olan Alev Güzelsu, Nihal Kampçı ve Hülya Atak, Akhisar'ın gayrimenkul sektörüne katkı sağlamak ve müşterilere kaliteli hizmet sunmak amacıyla bu ofisi açtıklarını ifade ettiler.

Açılış törenine katılan Akhisar Esnaf Odası Başkanı Hasan Ali Men, Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, Terziler Odası Başkanı Sami Ekerbiçer ve diğer işletme sahipleri, yeni ofisin başarılı bir işletme olmasını dileyerek açılışa destek verdiler.

Güzelsu Gayrimenkul ofisi, müşterilere emlak danışmanlığı, satış ve kiralama hizmetleri gibi çeşitli gayrimenkul hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Alev Güzelsu, Nihal Kampçı ve Hülya Atak, deneyimleri ve sektöre olan tutkularıyla birlikte müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışacaklarını ifade ettiler.

İşyerinin açılış konuşmasında Akhisar Esnaf Odası Başkanı Hasan Ali Men; “Özellikle kadınlar tarafından açılıyor olan bu emlak ofisinin kendilerine bol kazançlar sağlamasını temenni ediyoruz. Kendilerine başarılar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Ayrıca işyerinin açılışına katılan misafirlere lokma ikram edildi.