Taraftarlar Derneği Başkanını Tekrar Seçti

Akhisarspor Taraftarları Derneği, İnönü Mahallesi 154 Sokak N0: 32 Kat 1’deki Dernek Lokali yaptığı kongrede Nihat Uz ve yönetim kurulu güven tazeleyerek tekrar seçildi.

Taraftarlar Derneği Başkanını Tekrar Seçti
Akhisarspor Taraftarları Derneği, İnönü Mahallesi 154 Sokak N0: 32 Kat 1’deki Dernek Lokali yaptığı kongrede Nihat Uz ve yönetim kurulu güven tazeleyerek tekrar seçildi. 45 üyesi bulunan ve bunlardan 36 üyenin katıldığı kongrede tüm oyları alan Nihat Uz ve arkadaşları ikinci kez seçildi.

Dernek Lokalinde saat 19:30'da başlayan kongrede Divan Başkanlığına Derneğin kurucu üyesi olan Hüsnü Erer, Başkan yardımcısı Emin Kökçü, Katip üyelere Ali Kemal Çokgör ve  Serdar Çengel seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra kongrenin açılış konuşmasını Divan başkanı ve Derneğin kurucu üyesi olan Hüsnü Erer yaptı.

Yönetim kurulunun 3 yıllık Faaliyet raporunu Akhisarspor taraftarları dernek başkanı Nihat Uz okudu. Bilanço ve Gelir ve Giderleri hesaplarını yönetim kurulu üyeleri Özcan Çeneli, Denetim kurulu raporunu Murat Şırnak okudu.

Kongrede üyelerin oy birliğiyle aldığı kararla Akhisarspor Taraftarları Derneğinin yeni adı "Akhisarspor Taraftarları Akhisar Gücü Masterlar Derneği" olarak kayıtlara geçti. Yönetim kurulu Başkanı Nihat Uz ve arkadaşları oy birliği ile ibra olduktan sonra ikinci kez seçilerek güven tazeleyen Başkan Nihat Uz, dilek ve temenniler bölümünde konuşma yaptı.

Nihat Uz;" Sevgili arkadaşlarım bizleri ikinci kez Dernek başkanlığına seçtiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sosyal ve Kültürel anlamda yaptığımız bütün çalışmalar Akhisar ve Akhisarlılar için kamu yararına ve toplum çıkarınadır. Kimse ile alıp veremediğimiz bir durum yoktur. Hiçbir siyasi veya bir başka kuruluş ile bağlantımız yoktur. Dernek yönetiminde görev alan kişiler olarak yasaların ve tüzüğün gerektirdiği işleri yapıyoruz. Yukarda söylediklerim yaptıklarımızın bir kısmıdır. Sözlerime son vermeden önce şunu da belirtmek isterim. Derneği kurmak, ayakta tutmak, çeşitli faaliyetler yapmak göründüğü kadar olmuyor. Yaptığımız çalışmalarda destek olan sponsor dahil herkese, teşekkür ediyoruz. Köstek olanlara ve elindeki yetkiyi yokuşa sürmek adına kullananları da vicdanı ile baş başa bırakıyoruz" dedi.

Akhisarspor Taraftarları Akhisar Gücü Masterlar Derneğinin yeni yönetim kurulu Nihat Uz başkanlığında Sebahattin Garip, İsmail Atar, Turhan Gül, Recep Çatılı, Güner Güngör, Aydan Akkuş, Hasan Uğur Şakşak, Deniz Aktaş, Ceyhun Ortanca, Ufuk Kaşarcı, Denetim Kurulu, Ali Varnalı, Erdal Kiraz, Murat Şırnak'tan oluştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber