Şubat Belediye Meclis Toplantısı Detayları

Akhisar Belediyesi 2012 Şubat Ayı Meclis Toplantısı bugün saat 15:00'te gerçekleşti.

Şubat Belediye Meclis Toplantısı Detayları

 

 

Akhisar Belediyesi 2012 Şubat Ayı Meclis Toplantısı bugün saat 15:00'te gerçekleşti. Meclis toplantısında 5 gündem maddesinin 4'ü oybirliği ile kabul edilirken, 4. Madde  olan Gelir Tarifesine ek madde konulması ile ilgili plan bütçe komisyon kararı maddesinde şehit ailesi ve gaziler için yapılacak indirimler görüşüldü. %50 oranında indirim yapılması uygun görülüp madde oy birliği ile komisyona gönderildi.


Toplantıda görüşülen tüm gündem maddeleri;1.Gündem maddesi; sözleşmeli personelin ek ödemeleri konusu oldu. Oylamaya sunulan madde üyeler tarafından oy birliği ile kabul edildi.


2.Gündem maddesi; Türk Dünyası Belediyeler Birliğine üye seçilmesi oldu. Oy birliği ile Yaşar Kalemler üye olarak seçildi.


3.Gündem maddesi; Yağmursuyu şebeke inşaatı için İller Bankasından kredi alınması maddesi oldu. Madde oy birliği ile kabul edildi.


4.Gündem maddesi; Gelir Tarifesine ek madde konulması ile ilgili plan bütçe komisyon kararı maddesinde şehit ailesi ve gaziler için yapılacak indirimler görüşüldü. %50 oranında indirim yapılması uygun görülüp madde oy birliği ile komisyona gönderildi.


5.Gündem maddesi; İmar evrakları çerçevesinde 3 önergeden oluştu. 1. önerge İhtiyaç sahibi Roman vatandaşlara 450 konut yapılması, bu önerge oy birliği ile kabul edilerek İmar Komisyonuna havale edilmiştir. 2. önerge Mahalle muhtarlarına ihtiyaçlarını karşılama adına ödenek çıkarmak. Bu önerge oy birliği ile kabul edildi. 3.önerge ise 44. sokağa Ulucami Mahallesi eski muhtarlarından Ali Rıza Turan’ın adının verilmesi oldu. Önerge Nizam Kuruluna gönderilmek üzere oy birliği ile kabul edildi.


(akhisarpress.com)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber