Özel Yüksel Lisesi Anneler Gününü Kutladı

Akhisar Özel Yüksel Lisesi’nin hazırladığı ve Hürrem’s Güzellik Salonunun katkılarıyla Anneler Günü ve Yöresel Yemek Yarışması okulun çok amaçlı salonunda düzenlendi.

Özel Yüksel Lisesi Anneler Gününü Kutladı

 

Akhisar Özel Yüksel Lisesi’nin hazırladığı ve Hürrem’s Güzellik Salonunun katkılarıyla Anneler Günü ve Yöresel Yemek Yarışması okulun çok amaçlı salonunda düzenlendi. Özel Yüksel Lisesi’nin hazırladığı Anneler Günü programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 


Programda daha sonra Candan Erçetinin “Annem” slaytı, Serra Kervanoğlu’nun kompozisyonu “Hayat Bisikletinde Yalnızsak”, “Sağlık Ocağı” skeci, öğrencilerin hazırladığı “Anneler Günü Kutlu Olsun” slaytı, “TV Programı” skeci, yöresel yemek yarışmasının sonuçları ve ödül töreni ve annelere çiçek verilmesiyle son buldu. 

Özel Yüksel Lisesi öğretmeni Esra Nur Kutlu’nun sorumluluğunda yapılan Yöresel Yemek Yarışmasının dereceleri, jüri üyeleri Gülbeyaz Yemek Fabrikası Müdürü Cengiz Taşkıran, Demet Ev Yemekleri Müdürü Filiz Göldelioğlu ve Hakan Füzün’ün verdiği oylar ile belirlendi. 


Yöresel Yemek Yarışmasının birincisi Mercimekli Bükme ile Havva Ördek, ikincisi Gözleme ile Emine Aygören, üçüncüsü Keşkek ile Elveda Oruntaş, dördüncüsü Sarma ile Nevin Kerti, ayrıca jüri üyeleri özel ödül olarak da öğrencilerin yaptığı patlıcan böreğini seçtiler. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber