Memur-Sen'den Emniyet Müdürü Yolcu'ya Ziyaret

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi Rıza Bahar; Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Ümit Eraslan, Diyanet-Sen İlçe

Memur-Sen'den Emniyet Müdürü Yolcu'ya Ziyaret

 Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi Rıza Bahar; Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Ümit Eraslan, Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Sebahattin Umutlu, Toç-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Ender Birgül, Büro-Memur-Sen ilçe temsilcisi Nazlım Taşcı, Bem-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Mehmet Alacı, C.B.Ü.İ.Temsilcisi Şahin Akkaşoğlu ve Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akkuyu’nun katılımlarıyla Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu’yu makamında ziyaret ettiler. 

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Akhisar Temsilciliği ile ilgili bilgi veren Başkan Rıza Bahar, Biz Ülke genelinde yaklaşık 550 bin üyesi ile en büyük konfederasyon olan Memur-Sen’iz ve yetkili sendika sayımızı da, Eğitim Bir-Sen, Sağlık-Sen, Diyanet-Sen, Toç-Bir-Sen, Bem-Bir-Sen, Enerji Bir-Sen ve Bayındır Memur-Sen olarak 7 ’ ye çıkardık. İlçemiz de ise 1200 üyemiz bulunmaktadır.

Ayrıca bizler Yıllardan beri süre gelen İdeolojik sendikacılık anlayışını tarihe gömmeye çalışıyoruz, "haklarımızı, alanlara indiğimizde taş atarak huzur ve güven ortamını bozarak değil, demokratik ve eğitimciye, sağlıkçıya, tarımcıya, belediyeciye, imama kısacası devlet memuruna yakışır bir şekilde, masada uzlaşma yolu ile arıyoruz. Bizler bir yandan çalışanların sosyal, özlük haklarının kazanılması için uğraşırken bir yandan da milli ve manevi değerlere haiz insanlar yetiştirmenin gayreti içerisinde olduğumuzu söylemek isterim.

Ülkemizde son yıllarda özellikle bütün kurumlarımızda eski memur zihniyetinin değiştiğini ve yerini insan kaynaklı hizmet anlayışının aldığını, sizlerinde görevlerinizde bu hizmet anlayışını devam ettirdiğinizi görmekteyiz ve ettireceğinizden de eminiz. Sendika olarak asayiş ve huzurun tesisinde emniyet güçlerimizin yapmış olduğu çalışmaları yakinen takip ediyor ve bu çalışmaları da takdir ediyoruz. İlçemizdeki huzurun tesisinde güvenlik kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu da buradan söylemek isteriz.” dedi.

Bahar ayrıca, “Memur-Sen ve Konfederasyonumuza bağlı olan sendikalar olarak bizler İlçemizin, İlimizin, Ülkemizin ve tüm çalışanlar ile vatandaşlarımızın yararına olacak her türlü projeye ve her türlü hizmete gönüllü olarak katkı sağlamaya ve destek olmaya hazırız.” diyerek sözlerini tamamladı.

İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek halkımıza hizmet için burada var olduklarını, sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak halkın huzur ve güvenini birlikte sağlayacaklarını ve enerjisini bu ilçe için harcayacağını söyledi. Ayrıca Akhisar'ın tarihi dokusu ve kültürü ile  Ege Bölgesi'nin güzel bir ilçesi olduğunu söyleyen  Abdurrahman Yolcu, Akhisar'da trafik sorununun olduğunu fakat yalnızca emniyet tedbirleri ile bu sorunun çözülemeyeceğini, bu konuda herkesin üzerine düşen görevi yapması gerektiğini ifade ederek altyapı yetersizliğinin de  bu olumsuz durumun asıl sebebi olduğunu söyledi.

İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu ayrıca sendikalar üyelerinin ve çalışanlarının hakları yanında Ülkemizde yaşayan bütün vatandaşları düşünerek hareket etmeli ve her zaman da sağduyulu olarak diyalog yoluna başvurmaları gerektiğini ifade ederek. Bu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi ve Memur-Sen yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber