banner234

Kim Demiş Akhisar'da Deniz Yok Diye !

Akhisar’da gece meydana gelen yoğun yağış dolayısı ile çoğu sokakları sel alırken, ev ve iş yerlerine su bastı.

 Akhisar’da gece meydana gelen yoğun yağış dolayısı ile çoğu sokakları sel alırken, ev ve iş yerlerine su bastı.

Özellikle Ragıpbey Mahallesindeki bulunan alt yapı eksikliği nedeniyle 156 Sokak’ta bulunan ev ve işyerlerine su bastı. Sokakta bulunan araçların yarılarına kadar gelen su seviyesi vatandaşları çileden çıkardı.

Belediye’yi sürekli aradıklarını ancak saatlerce yetkililerin gelmemesinden şikayet eden vatandaşlar kendi imkanlarıyla bazı logar kapaklarını açarak, suyun azalmasını sağladı. 

Vatandaşlardan bazıları ise, su baskınına ağaç yapraklarının sebep olduğunu ifade ederken, her yıl kasım ayının ilk haftasında budanan ağaçların bu sene budanmaması logarların ağaç yapraklarıyla tıkanmasına sebep olduğunu söylediler. 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 09:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

büyük şehir manisa belediyesinin akhisarımıza armaganıdır. teşekkürler manisa belediyesi.

akigo
akigo - 6 yıl Önce

manisa büyük şehir belediyesi akhisara bir bak gör bunlar sizin işiniz artik yazik hale bak nerdesin maski

büyük sehir sen cok yaşa...
büyük sehir sen cok yaşa... - 6 yıl Önce

büyük sehir sen cok yaşaaa !!! buyuksun yaa hadı bakalım bunlarıda hallet !!!abuk subuk yerlere asfalt dokuyosunuz rant ugruna tarla iclerine varana kadar reklamda yapıosunuz ama icraata gelince hep sinema...

Abdullah
Abdullah - 6 yıl Önce

üç dönem akhisarı yönet suçu manisaya at öyle mi mustafa.

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

abdullah bey siz 3 dönemdir akhisarda böyle bir manzara ile karşılaştınız mı acaba ? hiç iş yerini su basan bir yer. ben şahsen görmedim. manisa belediyesi 17 milyon (17 trilyon) türk lirası seçim bütcesini senin benim cebimden çıktıgını biliyormusunuz. neden su faturalarına zam geldi. neden otobüsler artık garaja park etmiyor bliyormusunuz.

mujtar
mujtar - 6 yıl Önce

abdullah belliki sende onlardansın yada onların zihniyetindensin!!! bıyıkları uzatıp gezmeye benzemiyo bu iş !!! mademki kazandınız buyuk sehiri o zaman eleştirilere acık olacak ve bu sorunları gidereceksiniz!!!reklam reklam nereye kadar!!! akhısarlı memnun olmasaydı secmezdı üç dönem!!!ve bi düşün bakalım bu zihniyette ki insanlar gelebildi mi yönetime!!!kandırmayın kendiniziiiii :-)

Akif
Akif - 6 yıl Önce

valla evet bu saatten sonra manisa belediyesine atip tutabiliriz ama söyle bi gerçek var ki 12 yildir bi belediye başkani ve yönetimi var bunu unutmayalim..

genç
genç - 6 yıl Önce

büyük şehir yokken denizde yoktu büyük şehir deniz getirdi yaşa be büyük şehir:)


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber