Bu Hafta Şans Topu Akhisar'a İsabet Etti

Akhisar’da bir bayide Şans Topu oynayan talihlil, Çarşamba gece yapılan 566'ıncı hafta çekilişinde büyük ikramiye olan 298.644,50 TL kazandı.

Bu Hafta Şans Topu Akhisar'a İsabet Etti

 

Akhisar’da bir bayide Şans Topu oynayan talihlil, Çarşamba gece yapılan 566'ıncı hafta çekilişinde büyük ikramiye olan 298.644,50 TL kazandı.


Çarşamba günü yapılan 566’ıncı hafta Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye Kırşehir Merkez ve Akhisar’da oynanan 4-14-17-18-28 + 10 numaralarının yer aldığı kuponlara çıktı. İki talihli de 298.644,50’şer TL ikramiye kazandı. 


Hilaliye Caddesi’nde bulunan Dalyan Tekel Sayısal Bayi ikramiyenin kendilerinden oynanan kupona çıktığını astığı afis ile duyurdu. Bayi Ömer Türkoğlu, "Büyük ikramiyenin bizim makinemizden oynanması bizler için gerçekten de büyük bir şans ve gurur kaynağı. Milli Piyango Müdürlüğü’nden aranarak tebrik edildik. Ancak bu şanslı kuponu kimin oynadığını bilmiyoruz. Kendisi henüz bizim ile irtibat kurmadı. Çıkan ikramiye Türkiye şartlarına göre iyi bir para. İnşallah ihtiyacı olan bir müşterimize çıkmıştır ve hayırlı işlerde kullanırlar. Yakında ortaya çıkacağına inanıyorum." dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber