Akhisarspor, Manisaspor'un durumuna düşmemeli

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesi, 1970 Akigolar Derneği, Yeşil  Siyah Taraftarlar Derneği, Akhisar Spor Adamları  derneğinin ortaklaya yaptıkları  Basın açımlaması ile “Akhisarspor Manisaspor’un durumuna düşmemeli” başlığı açıklama yaptılar.

Akhisarspor, Manisaspor'un durumuna düşmemeli

Park Kulüp Derneği bahçesinde yapılan basın açıklamasına TÜRFAD Akhisar Şube Başkanı Nurullah Zağlı, 1970 Akigolar Derneği başkanı Cumhur Özkaynak, Yeşil Siyah Taraftarlar Derneği  başkan yardımcısı İbrahim Ay, Akhisar Spor Adamları Derneği başkanı İbrahim Macana, ve her 4 ekibin bazı yönetim kurulu üyeleri katıldılar. 

TÜRFAD Akhisar Şube Başkanı Nurullah Zağlı’nın  yaptığı basın açıklamasına; “Süper  ligden  1. Lige  düşen takımımızdan sezon bittiği günden  bu güne kadar  hiçbir gelişme olmadığı için endişeliyiz.” Cümlesi ile başladı. Zağlı, “Futbolcularımızın çoğunun takımımızdaki belirsizlikten  dolayı, ayrılmak istemeleri iskeletimizi  bozacağını düşünerek endişeliyiz. En önemli konuların başında da yapılması beklene  kongrenin bir sır gibi saklanarak yeni yönetiminde  oluşturulmamasın dolayı da  endişeliyiz. En büyük  endişelerimizin başında da  2011-2012  sezonunda  süper ligde mücadele eden ilimizin takımı Manisaspor kısır çekişmeler nedeniyle son sezondaki, amatör kümeye düşmesi  durumuna düşmek istemiyoruz.” Nurullah Zağlı’ okuduğu basın açıklamasında” Akhisarspor’umuzun  başarılı olduğu sezonlarda  kulüp yönetimi ile Belediye başkanlığının uyum içinde bulunması taraftarlar ve spor camiası ile bütünleştiği takdirle karşılanmıştı. Sezon sonrası ve yerel seçimler nedeniyle yapılan dedikodulara kulak takı yarak, Belediye Başkanımız Besim Dutlulu ve şu anda Akhisarspor  başkan olan Hüseyin Eryüksel ve ekiplerinin bir araya gelerek yeni  sezonda tekrar Süper lige çıkacak bir teknik ekip ve kadro kurmaları için birlikte hareket etmeleri gerektiğine inanıyoruz.” Nurullah  Zağlı son sözlerini, “Akhisar sevdalısı, taraftarlarımız ile  Akhisarspor’un 12. Numaralı olan  derneklerimizin açıklamalarını göz önünde tutacaklarına inanıyoruz. Bizlerin tek bir isteği var 7 sezondur adından  söz ettiren Akhisarspor’umuzun tekrar  Süper ligde mücadele ederek başarılı olmasıdır.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber