banner234

Akhisar’da yağmur dereleri taşırdı.

Akhisar’da özellikle şehir içerisinde geçen Seyitahmet Mahallesinde bulunan çay taştı ve ulaşımı engelliyor

Akhisar’da yağmur dereleri taşırdı.

Akhisar’da özellikle şehir içerisinde geçen Seyitahmet Mahallesinde bulunan çay taştı ve ulaşımı engelliyor. Karasonya yolu üzerinde çay ise tehlike yaratıyor.

Çağlak Ormanlık alanda bulunan çayda ise şelale görünümleri yağmurun yoğun yağışını gösteriyor. İşte sizler için yaptığımız derelerin son çekimleri.

Kuvvetli Sağanak Yağışlara Dikkat!

Kıyı Ege’de dün sabah saatlerinden bu yana etkili olan çok kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Cumartesi sabah saatlerine kadar; İzmir, Aydın, Muğla, Manisa ve Balıkesir ile Çanakkale'nin güney ilçelerinde 40 ila 75 kg/metrekare kuvvetli ve yer-yer çok kuvvetli olacağı tahmin edildiğinden meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber