Akhisar Kent Konseyi Kadın Meclisi, kırsal mahallelerdeki kadınları unutmadı

Akhisar Kent Konseyi Başkanı Muhammed Mustafa Özdemir, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Pehlivan ve yönetimi öncülüğünde Akhisar Kent Konseyi Yönetim Kurulu ile beraber, Akhisar’ın birçok kırsal mahallelerinde, köylerinde 8 Mart Dünya emekçi kadınlar gününde ziyaret ederek onları hatırladılar.

Akhisar Kent Konseyi Kadın Meclisi, kırsal mahallelerdeki kadınları unutmadı

Akhisar Kent Konseyi Başkanı Muhammed Mustafa Özdemir, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Pehlivan ve yönetimi öncülüğünde Akhisar Kent Konseyi Yönetim Kurulu ile beraber, Akhisar’ın birçok kırsal mahallelerinde, köylerinde 8 Mart Dünya emekçi kadınlar gününde ziyaret ederek onları hatırladılar. Kapı kapı dolaşarak Tüm kadınlara karanfil takdim eden Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri, tarım emekçisi kadınlar tarafından sıcak kanlı ve sevinçle karşılandı.

Çiftçi Kadınlar, şimdiye kadar kimse bizi hatırlayıp gelmediklerini ifade ederek Kent Konseyinin gelişinden memnuniyetlerini dile getirdiler. Kadınlar sorunlarını ve taleplerini muhtarlarımız eşliğinde bizden talep ettiler. Köyde yaşayan kadınların pasta çay vs ile kadınlar gününü kutlamalarına eşlik ederek çok güzel bir gün yaşandı. Ev ziyaretleri yapıldı, insanların gönüllerine dokunuldu. İlk kez kırsalda kadınların hatırlanmasının bir ilk olması vesilesi ile bundan sonraki yıllarda tüm kutlamayı yapacak kurum ve kuruluşlara örnek olması temennisinde olduklarını dile getirdiler. Kent Konseyi her insanın iyi gününde ve kötü gününde her zaman yanında olmuş ve Akhisar için canla başla çalışmaya devam etmiştir. Tüm Akhisar’ın ve Dünyanın 8 Mart Emekçi Kadınlar gününü en içten sevgilerimizle kutluyor, iyi ki varsınız diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber