Akhisar Eğitim Bir-Sen Kadınlar Komisyonundan Huzur Evi Ziyareti

Akhisar Eğitim Bir-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Keziban KESKİN, komisyon üyeleri Yasemin KARASU ve Saniye BİRER ile birlikte Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Akhisar Eğitim Bir-Sen Kadınlar Komisyonundan Huzur Evi Ziyareti

 Akhisar Eğitim Bir-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Keziban KESKİN,  komisyon üyeleri Yasemin  KARASU ve Saniye BİRER ile birlikte Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.


Ziyaretle ilgili olarak Keziban KESKİN “Yaşlılık insan hayatının en hassas en kırılgan dönemlerinden biridir. Gönülde yılların yorgunluğu, mutluluğu belki de hüznü... Dillerde dua... Yüzde her yaşanmışlık için ayrı bir çizgi.  Beklenense sadece bir hal hatır sorulması. Biz de Eğitim Bir-Sen Hanımlar Komisyonu olarak hal hatır sorup gönül almak istedik.” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber