Akhisar'da emniyet güçleri gece gündüz sahada

Akhisar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile mücadele kapsamında son alınan tedbirler ve kararlar nedeniyle Tahir Ün Caddesi denetimlerini sıklaştırdı.

Akhisar'da emniyet güçleri gece gündüz sahada

Gece gündüz demeden 24 saat halkın huzur ve güveni için sahada olan Emniyet teşkilatı bu defa halkın sağlığı için canı pahasına görevini sürdürürken sahaya halkın sağlığı içinde çıktılar.

Dünyayı tehdit eden Covid – 19 virüs vakalarında Türkiye’de de artan vakalar nedeniyle 20 yaş altı, 65 yaş üstü belirli saatlerde dışarıya çıkabilmekte. Akhisar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri alınan son tetbir ve kararlar nedeniyle Tahir Ün Caddesi ve 2. Nakliye Caddesinde maske, mesafe ve 20 yaş altı ile 65 yaş üstü vatandaşlar üzerinde uygulama yaptı. Halkın sağlığını ön planda tutan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaşlı vatandaşlar ve yaşı küçük çocukların kimlik sorgulamalarını yaparken maske takıp takmadıklarını, banka ve yol üzerinde bulunan parklarda oturan vatandaşların sosyal mesafeye uyup uymadıkları kontrol edilildi. Akhisar’da her türlü olayda ön saflarda olan İlçe emniyet müdürlüğü ekipleri ilçemizde kurulan pazarlarda da maske mesafe ve sigara yasak olan yerlerde yasaklara uyulup uyulmadığını kontrol etmeye devam ediyor. Yapılan tüm bu uygulamaların aralıksız olarak asayiş olayları ile birlikte devam edeceği, yapılan tüm uygulama ve denetimlerin halkın huzur, güven ve sağlığı için olduğu öğrenildi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber