Akhisar'da berber ve kuaförler dezenfekte edildi

Akhisar Belediyesi, yeniden faaliyete başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Akhisar'da berber ve kuaförler dezenfekte edildi

Akhisar’daki esnaf odalarına kayıtlı işletmelere ilk olarak hijyen setini hediye eden Akhisar Belediyesi çalışma kapsamında ilçede bulunan iş yerleri, halk sağlığı için steril hale getiriliyor. 

Koronavirüs salgınına karşı kentte etkin bir mücadele ortaya koyan Akhisar Belediyesi, 11 Mayıs tarihi itibariyle yeniden faaliyete geçen berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatlarıyla harekete geçen ekipler, hem işyeri sahipleri hem de vatandaşların sağlığı için çalışmalarına hızla devam ediyor.

BERBER VE KUAFÖRLER  HİZMETTEN MEMNUN

Akhisar Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası ile iş birliği halinde gerçekleştirilen dezenfekte çalışmalarında, virüs ve bakterilere karşı etkili, insan sağlığına zarar vermeyen Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı özel solüsyonlarla işlem uygulanıyor. Gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini belirten esnaflar ve vatandaşlar, Akhisar Belediyesi’nin halk sağlığına yönelik çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

Pandemi sebebiyle ekonomik açıdan olumsuz etkilendiklerini ve bu nedenle Başkan Besim Dutlulu’nun desteğinin çok anlamlı olduğunu ifade eden Akhisarlı berber ve kuaförler, bu zor günlerde ilk olarak hijyen seti desteği veren, ardından da belirli aralıklarla işyerlerinin dezenfekte eden Akhisar Belediyesi yetkililerine teşekkürlerini iletti.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber