Akhisar Belediyesi'nden Seyitahmet Mahallesi'ne müjde

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu Seyitahmet ve Ulucami Mahallesi sakinlerine müjdeli haber verdi.

Akhisar Belediyesi'nden Seyitahmet Mahallesi'ne müjde

Başkan Besim Dutlulu, Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ile birlikte Seyitahmet Mahallesi’ne yapılması planlanan Sağlık Ocağı ile Ulucami Mahallesi’nde İl Sağlık Müdürlüğü’ne yerine tahsis edilecek 112 Acil Servis İstasyonu için incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Seyitahmet Mahallesi’nde Akhisar Belediyesi olarak hayata geçireceğimiz Sağlık Ocağı ile Ulucami Mahallesi’nde İl Sağlık Müdürlüğüne yerini tahsis edeceğimiz 112 Acil İstasyonu için Manisa İl Sağlık Müdürümüz Dr. Necip Yemenici ile birlikte incelemelerde bulunduk” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel Gülyaprak
Sibel Gülyaprak - 7 ay Önce

Seyitahmet mahallesine daha önceki baskanlarimizdan yatirim görmedik. Dışlanmış bir mahalle konumunda kaldi.sayon baskanimizin yenilik ve yatirimlara deger verdiginiz görüyoruz. Mahallemize yatirim ve gelisimin desteklenmesini bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber